UNIT architekti: Nová zastavovací studie pro obec Řež

UNIT architekti: Nová zastavovací studie pro obec Řež

(7. 11. 2014) Právě pracujeme na zastavovací studii pro vybranou lokalitu v obci Řež, která se nachází severně od Prahy, přímo na hraně svahu nad řekou Vltava.

 
 
 
 

UNIT architekti: Nová zastavovací studie pro obec Řež

Právě pracujeme na zastavovací studii pro vybranou lokalitu v obci Řež, která se nachází severně od Prahy, přímo na hraně svahu nad řekou Vltava.

Zpracovávaná zastavovací studie představuje komplexní přístup k řešení celé lokality a stane se zároveň nástrojem ke koordinaci rozvoje daného území. Pro lokalitu jsme navrhli soubor rodinného bydlení, který v sobě propojuje charakter individuálního bydlení u lesa i společenskou stránku života na malé návsi. Základem tohoto souboru je velká typologická variabilita – od menších i větších bytů s krásným výhledem na údolí Vltavy, po exkluzivní atriové domy s vlastní zahradou.

We are currently working on the new master plan for selected area in Řež - a village north of the Prague, which is located right on the edge of the hill above the Vltava river. The master plan represents the complex solution for selected locality and it is going to become a tool for coordination of development in this area. We have designed the complex of family housing, which connects the character of individual housing with social aspect of living in the center of the village.Typological variability is the basis of this housing complex - there are smaller units, bigger apartments with a beautiful view on the Vltava river as well as the exclusive atrium houses with gardens.Zdroj: UNIT architekti, Newsletter 11/2014

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Ostatní

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz