V Lázních Luhačovice začala rekonstrukce hotelu Morava

V Lázních Luhačovice začala rekonstrukce hotelu Morava

(8. 1. 2015) „Jedná se o jednu z největších investičních akcí naší společnosti za posledních pět let. Naposledy se hotel dočkal opravy před asi půl stoletím. Po rekonstrukci bude mít každý pokoj k dispozici vlastní sociální zařízení i nové vybavení. Obnovy se dočkají i společné prostory a zdravotní úsek. V hotelu vznikne nová plynová kotelna,“ informoval J. Dědek, ředitel Lázní Luhačovice.

 
 
 
 

V Lázních Luhačovice začala rekonstrukce hotelu Morava

„Jedná se o jednu z největších investičních akcí naší společnosti za posledních pět let. Naposledy se hotel dočkal opravy před asi půl stoletím. Po rekonstrukci bude mít každý pokoj k dispozici vlastní sociální zařízení i nové vybavení. Obnovy se dočkají i společné prostory a zdravotní úsek. V hotelu vznikne nová plynová kotelna,“ informoval J. Dědek, ředitel Lázní Luhačovice.

Hotel bude částečně zprovozněn již v polovině dubna. Součástí stavebních úprav je i rekonstrukce stávajícího výtahu a jeho prodloužení do čtvrtého patra. Změny se netýkají objektu A, kde je umístěn balneoprovoz, ani přízemí objektu C, kde byla již v prosinci roku 2013 vybudována pracoviště individuálního tělocviku a tělocvična. Rekonstrukce se především dotkne vstupní haly s recepcí, příjmem a časováním procedur, na kterou navazuje hlavní jídelna, lobby bar a nová VIP jídelna. Ve druhém patře bude po rekonstrukci ubytovací a zdravotní část s ordinacemi lékařů, ošetřovnou, pokojem diferencované péče a místností s infuzí, EKG a spirometrií. Ve třetím a čtvrtém patře je navrženo pouze ubytování. Po dokončení bude hotel Morava odpovídat tříhvězdičkové kategorii. Kromě ubytovacích a stravovacích služeb zde nebudou chybět ani kavárna, bar, kadeřnictví, pedikúra či prodej doplňkového sortimentu.

Vizualizace © S-projekt plus, a.s.

„Kromě hotelu Morava budou v průběhu roku 2015 probíhat i drobnější rekonstrukce lázeňských penzionů, kde se bude obnovovat především vybavení pokojů,“ uzavřel J. Dědek.

Vizualizace © S-projekt plus, a.s.

Hotel Morava leží na okraji lesa, nedaleko lázeňského parku v centru městečka Luhačovice. Výhodou hotelu je, že převážná část léčebných procedur se poskytuje přímo v objektu, další jsou poskytovány v 200 m vzdáleném hotelu Palace. Investice si vyžádá několik desítek milionů korun a potrvá do přelomu května a června 2015. O projekt i samotnou realizaci rekonstrukce se podělí společnosti ze zlínského regionu. Po rekonstrukci se zvýší standard hotelu. Zrekonstruovaný hotel bude mít kapacitu 160 lůžek s vlastním sociálním zařízením.

Vizualizace © S-projekt plus, a.s.

Více informací: www.HotelAlexandria.cz, www.LazneLuhacovice.cz; www.s-projekt.cz/cz/reference/hotely/

Podle tiskové zprávy Lázní Luhačovice, 17. prosince 2014

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Rekonstrukce

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz