VAS a.s., provozní středisko Tišnov

VAS a.s., provozní středisko Tišnov

Vodárenská ulice, Tišnov

(26. 2. 2018) Tomáš Dvořák architekti

   
 
 
 
 

VAS a.s., provozní středisko Tišnov

Stavba areálu je rozdělena do dvou provozně oddělených částí: budovy pro styk s veřejností a vedení střediska a technicko-provozního zázemí pro servisní a operační část pracovníků. Obě části jsou propojeny, urbanisticky vytvářejí dva dvory – jeden přírodní odpočinkový, druhý technicko-provozní.
Budova pro styk s veřejností má na fasádě modřínový obklad, fasáda provozní budovy má z úsporných důvodů omítku. Vstup do objektu zvýrazňuje modrá krabička s barevným cetris obkladem. Část budovy pro styk s veřejností je celoprosklená směrem k příchodu, řešení mělo za úkol projevit transparentnost v jejím účelu i provozu. Část pro servisní zázemí a zaměstnance má chodbu navrženou zároveň jako jednací místnost, což šetří plochu a zároveň je to netradiční interiérový prvek. Interiér byl navržen ve firemních barvách investora.
Autorská zpráva
Foto: Filip Šlapal


Investor: Vodárenská akciová společnost, a.s.
Autor: Tomáš Dvořák architekti s.r.o. – Ing. arch. Tomáš Dvořák, Ing. arch. David Zajíček
Generální dodavatel stavby: Ing. Brázda - UNIVERS s.r.o.

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Dokončení

2009

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz