Vědecká konference o kostele v Horním Jiřetíně a jeho architektovi

Vědecká konference o kostele v Horním Jiřetíně a jeho architektovi

(18. 3. 2014) Kunsthistorici vyzývají k zachování barokního kostela Nanebevzetí Panny Marie v Horním Jiřetíně na Mostecku. Výzvu zveřejní na závěr vědecké konference, která se v obci ležící v sousedství hnědouhelného dolu ČSA koná v pátek 28. března. Konference bude přístupná pro širokou veřejnost.

 
 
 
 

Vědecká konference o kostele v Horním Jiřetíně a jeho architektovi

Kunsthistorici vyzývají k zachování barokního kostela Nanebevzetí Panny Marie v Horním Jiřetíně na Mostecku. Výzvu zveřejní na závěr vědecké konference, která se v obci ležící v sousedství hnědouhelného dolu ČSA koná v pátek 28. března. Konference bude přístupná pro širokou veřejnost.Související články:
Kunsthistorici chystají výzvu k zachování kostela v Horním Jiřetíně 11.3.2014

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Ostatní

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz