VI. etapa Harfa Park

VI. etapa Harfa Park

(15. 10. 2013) FINEP postaví v Nových Vysočanech dalších 119 bytů. Autorem projektu je ateliér AHK architekti.

 
 
 
 

VI. etapa Harfa Park

FINEP postaví v Nových Vysočanech dalších 119 bytů. Autorem projektu je ateliér AHK architekti.


Za osm let v této lokalitě FINEP uskutečnil celkem pět etap výstavby projektu Harfa Park (dříve Nová Harfa), ve kterých vzniklo 2000 nových bytů. Domov zde nalezlo více než 2500 lidí.

Společně s moderní výstavbou doplněnou o odpočinkové zóny, dětská hřiště a zeleň vzniklo v uplynulých letech přímo v projektu několik nových obchodů, služeb a další občanská vybavenost, na které se podíleli i samotní obyvatelé projektu. Za zmínku stojí, pizzerie, restaurace, večerka, kadeřnictví, vinotéka prodejna Albert, květinářství.

Předpokládaný termín dokončení stavby je jaro 2016. Projekt se po stránce stavebního řešení a vybavení řadí k vyššímu standardu bydlení. Realizaci nové výstavby charakterizují přísnější normy a moderní použité materiály.

Území pražských Vysočan na sebe v posledních letech strhlo velkou pozornost. Díky masivní revitalizaci a dobré infrastruktuře se Nové Vysočany zařadily mezi přední příčky rezidenčních lokalit. Kromě nových služeb a obchodů místní obyvatelé postupně objevují kouzelné procházkové trasy, nově kultivované parky v sousedství meandrující Rokytky a v neposlední řadě nově vybudované cyklostezky.
tisková zpráva, Stavbaweb
 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Bytové domy

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz