Vila v Brně - Soběšicích

Vila v Brně - Soběšicích

Brno-Soběšice

(18. 3. 2016) Fandament Architects s.r.o.

   
 
 
 
 

Vila v Brně - Soběšicích

Koncept domu byl už od počátku navrhovaný v souladu s rozsáhlým svažitým pozemkem. Při pohledu do ulice je dům malý a nenápadný, jeho hlavní forma se otevírá do zahrady a k výhledům do údolí. Umístění domu na pozemku využívá jeho svažitého charakteru.
Hlavní vstup a vjezd do garáže pro 3-4 auta se nachází v 1. NP ve výškové úrovni ulice. Na zádveří navazuje schodišťová hala, která prochází přes dvě podlaží do obývacího pokoje. Luxus spojený s užíváním domu poskytuje osobní výtah. Nadzemní patro patří klidové části domu. Ložnice rodičů každá se samostatnou šatnou a dva dětské pokoje rovněž se samostatnými šatnami mají přístup na terasu s výhledem do zahrady a na panorama Brna. Pokoj pro hosty je řešený s možností vlastního vstupu z ulice. Je vybaven také vlastní koupelnou a kuchyňskou linkou. Zbývající prostory vyplňují prádelna, pracovna a šatna.
Hlavní obytný prostor, obývací pokoj a kuchyně s jídelnou, se nachází v 1. PP v úrovni pod terénem. V zadní části domu je technické zázemí a kulečníkový stůl, pravé křídlo je věnované wellness s vnitřním bazénem, finskou saunou, vířivkou a posilovnou.
Z jídelny je přístup na zastřešené posezení. Venkovní černá kuchyně je záměrně situována v blízkosti kuchyně interiérové. Na volné ploše rozměrné zahrady bude vysázen ovocný sad.

Autorská zpráva

Plocha pozemku: 445 m2
Zastavěná plocha: 220 m2
Obestavěný prostor: 1965 m2

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

 
 
 
 
49.2537963
16.6224750
Vila v Brně - Soběšicích

Vila v Brně - Soběšicích
Brno-Soběšice

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz