Villa Atrium

Villa Atrium

Na Marně, praha 6

(25. 6. 2015) Luxusní rezidenční projekt postaví developer Codeco.

   
 
 
 
 

Villa Atrium

Developerská společnost Codeco začíná stavět v Praze 6-Bubenči rezidenční projekt Villa Atrium. Doplní stávající vilovou zástavbu sahající až do 2. poloviny 19. století. Na pozemku právě začaly přípravné práce. Samotná výstavba odstartuje v srpnu a její dokončení je plánováno na konec roku 2016. Projekt nabídne bydlení v 10 luxusních bytech.

Villa Atrium se bude skládat ze dvou pětipodlažních viladomů, propojených proskleným atriem se schodištěm a výtahem. Byty budou mít dispozice od 3 + kk až po 6 + kk o rozloze 86 až 256 m², u nichž je počítáno i s následnými individuálními úpravami podle požadavků klientů. „Většina bytových jednotek se rozprostírá přes celé patro a jejich terasy a balkony se otevírají do protějšího parku a sousedních zahrad. V domech nebudou chybět byty se zahradou o rozloze až 410 m² nebo prosklené penthousy s velkou terasou umístěné v nejvyšším ustupujícím podlaží. Ke každému bytu náleží až tři parkovací stání a sklep,“ říká obchodní a marketingový ředitel společnosti Codeco Martin Jan.

U projektu je kladen důraz na prostorné a promyšlené dispozice s dostatkem úložných prostor, vysokou kvalitou standardů a použitých materiálů. Samozřejmostí je také energetická úspornost – projekt se svým průkazem energetické náročnosti budovy řadí do třídy B. Domy jsou umístěny na rohové parcele v místě bývalé zahrady. Základní vybavení bytů pochází od předních německých a italských výrobců.
Generálním dodavatelem je společnost Podzimek a synové a exkluzivním prodejcem realitní kancelář Svoboda & Williams.
tisková zpráva, Stavbaweb

Doplněno Stavbaweb:
Generálním projektantem a autorem projektu je ateliér PATA & FRYDECKÝ ARCHITEKTI s.r.o.
www.villaatriumbubenec.cz


 
 
 
 
50.1044021
14.4005591
Villa Atrium

Villa Atrium
Na Marně
praha 6

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz