Vinařství Lahofer

Vinařství Lahofer

(12. 2. 2016) Chybik+Kristof Architects & Urban Designers

   
 
 
 
 

Vinařství Lahofer

Vinařství je zakomponováno do fenomenální jihomoravské krajiny poseté vinohrady. Konstrukční modul vychází z šířky vinného řádku a prochází celým domem. V reprezentativní návštěvnické části dochází ke kolmému průniku vinohradu a archetypálního zaklenutého prostoru, který přímo odkazuje na vinné sklepy v tomto regionu. Výroba vína je rozdělena do dvou hmot, celkový objem vinařského domu tak působí horizontálním odlehčeným dojmem uvnitř krajiny.

Autorská zpráva

Klient: Vinařství Lahofer
Místo: Dobšice
Velikost: L
Status: architektonická studie
Tým: Ondřej Chybík, Michal Krištof, Hanin Al-Gibury, Karolína Holánková, Martin Holý, Vojtěch Kouřil, Ondřej Mundl, Matej Štrba, Zuzana Záthurecká

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

Dokončení

2015

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz