Volné prostory pro tvůrčí činnost s přidanou hodnotou, pokud jde o funkci

Volné prostory pro tvůrčí činnost s přidanou hodnotou, pokud jde o funkci

(25. 11. 2022) Se systémem dveří heroal D 72 dokážete vytvořit impozantní prostor

   
 
 
 
 

Volné prostory pro tvůrčí činnost s přidanou hodnotou, pokud jde o funkci

Moderní systémy dveří pro stavbu obytných domů a objektů se vyznačují svým rozmanitým designem, splňují zákonné požadavky na současné stavby a rovněž umožňují realizaci bez použití prahů. Se systémem dveří do domů a objektů heroal D 72 dokážete vytvořit impozantní prostor, který zaujme kvalitními povrchy, nejlepšími hodnotami tepelné izolace, bezpečnosti a zvukové izolace a rovněž svou flexibilní konstrukcí. Heroal přitom klade velký důraz na univerzální řešení, která jsou technicky promyšlená a díky jejich rozmanitému designu lze realizovat jedinečné architektonické návrhy. Tak lze do dveřního systému heroal D 72  bezproblémově integrovat drenážní systém heroal DS zajišťující spolehlivou ochranu před přívalem povrchové vody.

Systém dveří do domů a objektů heroal D 72 je vyroben z odolného recyklovaného hliníku a nabízí maximální funkční všestrannost. Ověřeným a certifikovaným systémem heroal mohou být realizovány všechny běžné druhy způsobů otevírání vč. ověřených únikových a nouzových cest podle DIN EN 179/1125 – zařízení s automatickými dveřmi, dveří s ochranou proti skřípnutí prstů a i dveří odolných proti vloupání – také s funkcí dveří v případě nouze. Jednotlivé konstrukční prvky jako šikminy, oblouky a další tvary mohou být vyráběny díky jedinečným ohýbacím a ohraňovacím službám heroal – pro působivé vstupní prostory s výškou křídel až 3 metry a maximální šířkou 1,4 metru.

Architektonické možnosti se realizují prostřednictvím inovativní technologie lakování heroal, které se vyznačují zvlášť kvalitními a odolnými povrchy. Nabízí komplexní designové možnosti díky více než 500 barevných tónů RAL a DB s různým stupněm lesku, s eloxovaným vzhledem a exkluzivním vzhledem s Les Couleurs® Le Corbusier. heroal Surface Design (SD) pro zušlechtění povrchu umožňují vytvoření povrchů se vzhledem dřeva, betonu nebo rzi.

Systémy, dveří do domů a objektů heroal D 72 mohou být vytvořeny bezbariérové průchody a nulové bariéry i v přízemí. V kombinaci s patentovaným, bezproblémově integrovaným drenážním systémem heroal DS jsou možná bezprahová řešení odpovídající zákonným požadavkům podle DIN 18040-1 pro veřejné prostory a DIN 18040-2 pro bezbariérové bydlení. Tím se spolehlivě zabrání poškození vnitřních prostor vlhkem, přičemž bez problémů a ucpání odvede pod kvalitní kryt z nerezové oceli i příval povrchové vody s průtokem až 0,8 l/s. 

Další informace týkající se systému dveří do domů a objektů heroal D 72 najdete na adrese www.heroal.cz

podle podkladů společnosti heroal


Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

20. 10. 2022 17:55:02

Re: Odborníci apelují na vládu: odložte projednávání novely stav...

Kromě toho, že se připojuji k této výzvě, upozorňuji na to, že velkým přičiněním pana Františka Lukla, tuším že z 13.1.2021 bylo z novely SZ vyloučeno to podstatné, co mělo být hlavním motorem zlepšení výkonnosti stavebních úřadů základního stupně a tedy i zkrácení doby trvání správního řizení. A to jistě víte, je vyjmutí těchto úřadů z gesce a působnosti místních, obecních a městských úřadů, tedy z vlivu starostů a z jejich rozhodování o personálním obsazení míst odborých pracovníků vč. určování jejich platů podle tabulek a jiného odměňování podle vlastního uvážení. Tedy z vlivu korupčního prostředí, které jednoznačně na mnoha radnicích trvale vládne. Tedy shrnu to takto: žádné změny (ani o 30% podle názoru paní Žanety Hadžič) v trvání správního řízení pro vydání povolení stavby nebo souhlasu s jejím umístěním ani náhodou nečekejme, když je již známo, že přes 3 tisíce pracovník stav.úřadů odejde do důchodu a 3 tisíce na jiná méně exponovaní místa, protože za takové mizerné platy si nebudou dále ničit zdraví, jak z novely SZ již nyní vyplývá. to jsou informace jak z MMR, tak z "terénu", kde se pohybuji již 50 let. Tedy bude chybět víc než 6000 odborníků (a nečekejme, že mladší náhradníci z jiných oborů budou vykazovat potřebné výsledky) a slučováním úřadů nebude ničeho dosaženo, spíše naopak přijdou další odchody těch opravdu zkušených lidí, o nichž si ministr Bartoš myslí, že jsou ti nejslabší. Jak úsměvný je jeho amatérský názor. Holt kozel je opět jednou zahradníkem a paní ing. Hadžič ho ještě podporuje. Tedy ona ví víc než pan ing., Bartoš, ale jen po právní stránce, o praxi v terénu přímo na úřadech ví zrovna tak málo, jako ministr.

 
© 2007–2022 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz