Vyberte Dům roku 2020!

Vyberte Dům roku 2020!

(13. 1. 2020) Hlasovat můžete do 16. ledna do půlnoci

 
 
 
 

Vyberte Dům roku 2020!

Tradiční čtenářská soutěž o nejlepší český rodinný dům slaví čtvrtstoletí! V jubilejním ročníku budou soutěžit novostavby, které byly uveřejněny v časopise Můj dům a na webových stránkách mujdum.cz v roce 2019. Titul DŮM ROKU 2020 získá ten, který obdrží nejvíce vašich hlasů. Můžete se těšit i na atraktivní novinku, speciální kategorii domů ze zahraničí. Účastníci SMS hlasování se zároveň stávají účastníky losování o 10 špičkových kávovarů Tassimo Happy.

Do soutěže jsou zařazeny novostavby realizované v České republice a na Slovensku. Stejně jako v uplynulých ročnících budete vybírat z široké škály rodinných domů nejrůznějších stylů, velikostí a stavebních technologií.

Jsou označeny soutěžními kódy D01 až D24 (domy do 250 m2 zastavěné plochy) a N01 až N18 (domy nad 250 m2 zastavěné plochy). Další kategorii tvoří domy realizované v zahraničí napříč všemi světadíly (soutěžní kódy Z01 až Z15). Poslední kategorie, katalogové domy a projekční kanceláře, je uspořádána podle stavebních technologií (soutěžní kódy K001 až K101).

Představení nominovaných domů: 
▶  Domy do 250 m2  ◀
▶  Domy nad 250 m2  ◀
▶  Zahraniční domy  ◀
▶  Katalogové domy: Zděné konstrukce  ◀
▶  Katalogové domy: Masivní konstrukce  ◀
▶  Katalogové domy: Montované konstrukce  ◀
▶  Katalogové domy: Projekční kanceláře  ◀

Kromě vás čtenářů bude domy nezávisle hodnotit i odborná porota složená ze zástupců našeho vydavatelství a architektů. V rámci každé soutěžní kategorie bude vyhlášen vítěz, titul DŮM ROKU 2020 získá stavba z kategorie českých rodinných domů s nejvyšším počtem hlasů. Zvlášť budou uděleny ceny odborné poroty. 

Hlasujte pro DŮM ROKU 2020 prostřednictvím SMS a vyhrajte! 

Jak na to? 
Zvolte svůj tip v každé z kategorií a jejich soutěžní kódy nám zašlete prostřednictím SMS zprávy na číslo 771 124 111 nejpozději do 16. 1. 2020 do půlnoci.

Příklad SMS zprávy:
DUM ROKU D05 N10 Z15 K25
(Takto sestavená SMS zpráva znamená, že v kategorii českých domů do 250 m2 zastavěné plochy dáváte hlas domu s kódem D05 a v kategorii nad 250 m2domu s kódem N10, v zahraniční kategorii domu s kódem Z15 a v katalogové části pak domu s kódem K25)

Cena SMS odpovídá vašemu telefonnímu tarifu.
Více informací o soutěži i cenách najdete ZDE.

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

19. 1. 2020 11:37:05

Re: Re: Praha bude chránit panorama města, střech a podpoří stav...

Praha patří mezi nejkrásnější města světa díky jedinečnému urbanismu - celkovému uspořádání historického jádra i fantastické architektuře - málo kde najdeme tak bohatou směs stylů od románského po slohy 19.století. Za Karla IV. to byla jedna z největších metropolí Evropy a v době baroka již tehdy uznávaná svou jedinečnou krásou. Proč bychom jako Češi neměli být hrdí na tak úžasnou hodnotu? Praha zůstala jedinečná jen proto, že jsme v minulosti neměli dost peněz ji přestavět a tedy zničit, jak se to stalo v jiných evropských metropolích. Teď víceméně bez naší zásluhy vlastníme velkou devízu. Tohle vše ale neznamená, že v Praze musí být šmelina a kriminalita, To s tím nijak nesouvisí, spíše bych řekl, že zatímco krásná Praha možná ani není tak přímo vizitka českých schopností, to, co se děje dnes, česká vizitka je. Také se v Praze můžou stavět mrakodrapy, jen ne do historického panoramatu, to přece není nic hrozného. Proč bychom neměli jedinečnou starou Prahu a vedle rostly moderní čtvrtě. Jen to dělejme rozumně, ne tak, jako v mnoha zničených městech a vesnicích za komunistů, ale bohužel i za dnešní doby. Management je první vlaštovkou rozumného přístupu k rozvoji Prahy a pokud bude trend pokračovat, můžeme se dočkat i dalších rozumných opatření, jako vytěsnění šmeliny a grázlovství. Ale to je běh na dlouhou trať a nezapomínejme, že všechno, co se v Praze děje, je víceméně výsledek českých poměrů. Tak se snažme, abychom nemusely pořád jen koukat na ty Němce, Francouze nebo Švýcary.

 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o.