Vyberte Dům roku 2020!

Vyberte Dům roku 2020!

(13. 1. 2020) Hlasovat můžete do 16. ledna do půlnoci

 
 
 
 

Vyberte Dům roku 2020!

Tradiční čtenářská soutěž o nejlepší český rodinný dům slaví čtvrtstoletí! V jubilejním ročníku budou soutěžit novostavby, které byly uveřejněny v časopise Můj dům a na webových stránkách mujdum.cz v roce 2019. Titul DŮM ROKU 2020 získá ten, který obdrží nejvíce vašich hlasů. Můžete se těšit i na atraktivní novinku, speciální kategorii domů ze zahraničí. Účastníci SMS hlasování se zároveň stávají účastníky losování o 10 špičkových kávovarů Tassimo Happy.

Do soutěže jsou zařazeny novostavby realizované v České republice a na Slovensku. Stejně jako v uplynulých ročnících budete vybírat z široké škály rodinných domů nejrůznějších stylů, velikostí a stavebních technologií.

Jsou označeny soutěžními kódy D01 až D24 (domy do 250 m2 zastavěné plochy) a N01 až N18 (domy nad 250 m2 zastavěné plochy). Další kategorii tvoří domy realizované v zahraničí napříč všemi světadíly (soutěžní kódy Z01 až Z15). Poslední kategorie, katalogové domy a projekční kanceláře, je uspořádána podle stavebních technologií (soutěžní kódy K001 až K101).

Představení nominovaných domů: 
▶  Domy do 250 m2  ◀
▶  Domy nad 250 m2  ◀
▶  Zahraniční domy  ◀
▶  Katalogové domy: Zděné konstrukce  ◀
▶  Katalogové domy: Masivní konstrukce  ◀
▶  Katalogové domy: Montované konstrukce  ◀
▶  Katalogové domy: Projekční kanceláře  ◀

Kromě vás čtenářů bude domy nezávisle hodnotit i odborná porota složená ze zástupců našeho vydavatelství a architektů. V rámci každé soutěžní kategorie bude vyhlášen vítěz, titul DŮM ROKU 2020 získá stavba z kategorie českých rodinných domů s nejvyšším počtem hlasů. Zvlášť budou uděleny ceny odborné poroty. 

Hlasujte pro DŮM ROKU 2020 prostřednictvím SMS a vyhrajte! 

Jak na to? 
Zvolte svůj tip v každé z kategorií a jejich soutěžní kódy nám zašlete prostřednictím SMS zprávy na číslo 771 124 111 nejpozději do 16. 1. 2020 do půlnoci.

Příklad SMS zprávy:
DUM ROKU D05 N10 Z15 K25
(Takto sestavená SMS zpráva znamená, že v kategorii českých domů do 250 m2 zastavěné plochy dáváte hlas domu s kódem D05 a v kategorii nad 250 m2domu s kódem N10, v zahraniční kategorii domu s kódem Z15 a v katalogové části pak domu s kódem K25)

Cena SMS odpovídá vašemu telefonnímu tarifu.
Více informací o soutěži i cenách najdete ZDE.

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

25. 5. 2020 17:38:58

Re: Interiér rodinného domu

Jako uživatelka bych měla k Vašemu návrhu několik výhrad, ačkoli je interiér na pohled impozantní : 1) podle velikosti ložnice a postlelí odhaduji, že kuchyň bude mít rozměry cca 4x5 m. I když velká kuchyň je krásná, současně by měla šetřit nohy kuchařky, která kromě vaření je možná celý den pracovně na nohou a ještě obstarává malé děti. Víte jak se naběhá s hrncem špaget po kuchyni, než ho někam umístí? A další cca 3 m k jídelnímu stolu, když chce servírovat. Nechtěla bych to. Kuchyň, kde se nestoluje, má být prostorná, praktická, ale ne rozlehlá! 2) Ložnice na opačné straně domu od WC vám nebude vadit, dokud budete mladí a zcela zdraví. Potom si zařídíte raději ložnici v sousední koupelně, než bloudit po celém domě. 3) chválím nápad dvoupostele s prostředním madlem v dětském pokoli. Skvělý nápad s multifunkční a velkokapacitní pohovky s postelemi pro hostinský pokoj (nebo do obýváku). Ale rodičům se dvěma dětmi i stejného pohlaví, bych zcela určitě, po všech svých zkušenostech, doporučila raději dva malé pokojíky než jeden společný. Možná ten společný tak max. max. do 5. třídy. Ale pak by jej muselo být možné rozdělit na dva. P.S. Pohled z pohovky obýváku do přírody může být úchvatný, na krb také. Přesto bych umožnila pro konzervativce i pohled na obrazovku TV - pohovka jak stvořená pro domácí kino! Je mi líto, ale snaha po umění tady, podle mne, převyšuje funkčnost a praktičnost. Měly by být v rovnováze. Člověku běžně nestačí jen se dívat, v bytě musí i příjemně žít.

 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz