Výběrové řízení na akademické pracovníky FA ČVUT

Výběrové řízení na akademické pracovníky FA ČVUT

(7. 12. 2022) FA ČVUT vypisuje výběrové řízení také na vedoucího ateliéru na Ústavu prostorového plánování

 
 
 
 

Výběrové řízení na akademické pracovníky FA ČVUT

Děkan Fakulty architektury ČVUT v Praze, Thákurova 9, Praha 6, vypisuje výběrové řízení na obsazení 8 pracovních míst akademických pracovníků s nástupem od letního semestru 2022/2023 nebo podle dohody. Posledním dnem pro podání přihlášek je pondělí 9. 1. 2023.

1) Pro Ústav nauky o budovách:
- 1 místo asistenta/asistentky nebo odborného asistenta/odborné asistentky ateliéru MgA. Ondřeje Císlera, Ph.D. Předpokládaný úvazek 0,5.
- 1 místo vědeckého, výzkumného a vývojového pracovníka/pracovnice podílejícího/cí se na pedagogické činnosti pro oblast přístupnost prostředí, sociální a zdravotní stavby. Předpokládaný úvazek 0,1 + další dle získaných výzkumných projektů.
- 1 místo vědeckého, výzkumného a vývojového pracovníka/pracovnice v oblasti vystavěného prostředí a realitního developmentu, podílejícího/cí se na pedagogické činnosti se zaměřením na výuku v předmětech DEV I – Základy developmentu nemovitostí, DEV II – Základy projektového řízení a přípravu pro akreditaci magisterského vzdělávacího programu Development. Předpokládaný úvazek 0,2 s postupným navýšením před akreditací programu.
- 1 místo vědeckého, výzkumného a vývojového pracovníka/pracovnice v oblasti vystavěného prostředí a realitního developmentu, podílejícího/cí se na pedagogické činnosti se zaměřením na výuku v kurzech celoživotního vzdělávání Development včetně organizace kurzů a jejich PR i na výuku v předmětech DEV I – Základy developmentu nemovitostí a DEV II – Základy projektového řízení. Předpokládaný úvazek O,4.

2) Pro Ústav krajinářské architektury:
- 1 místo profesora/profesorky, docenta/docentky nebo odborného asistenta/odborné asistentky – přednášejícího/cí předmět Krajinářská architektura I s výhledem na rozšíření současné náplně předmětu o systematické dějiny krajinářské architektury, současnost a budoucí trendy. Předpokládaný úvazek 0,25.
- 1 místo odborného asistenta/odborné asistentky ateliéru krajinářské architektury Ing. Jitky Trevisan. Předpokládaný úvazek 0,5.

3) Pro Ústav prostorového plánování:
- 1 místo vedoucího/vedoucí ateliéru zaměřeného na urbanismus a územní/prostorové plánování se zařazením profesor/ka, docent/ka nebo odborný asistent/ka. Předpokládaný úvazek 0,5.

4) Pro Ústav designu:
- 1 místo odborného asistenta/odborné asistentky ateliérů základů designu I (ZD I) a základů designu II (ZD II), zajišťujícího/cí také práci se zahraničními studenty včetně výuky předmětu Design Process Methodology a podílejícího/cí se na aktivitách ústavu v oblasti grantů a projektů. Předpokládaný úvazek 0,7.

Více informací na webových stránkách FA ČVUT.

Zdroj: FA ČVUT

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2022 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz