Výrobní hala JC-METAL

Výrobní hala JC-METAL

Bobrky, Vsetín

(27. 8. 2018) chaarchitekti

   
 
 
 
 

Výrobní hala JC-METAL

Objekt je osazen v průmyslové zóně Bobrky u Vsetína na rohové parcele. Osazení i velikost zastavěné plochy určil silně zasíťovaný pozemek.
Hala rodinné firmy, která je výrobcem upínacího nářadí pro svařování a distributorem upínacích stolů, zahrnuje jednopodlažní část s dílnou, sklady, expedicí a zázemím pro zaměstnance. S dvoupodlažní administrativní částí je propojena recepcí a navazujícím showroomem . Důraz nebyl kladen jen na provozní funkci, ale i kultivovaný a osobitý výraz stavby. Pilové zakončení střech administrativní části objektu umožňuje přirozené osvětlení chodby mezi trakty v 2. NP a je odkazem na tvarosloví dřívějších továrních staveb.
Náplň firmy se tematicky promítá do řešení interiérů a interiérového vybavení z oceli a překližek včetně grafiky na stěnách provozní chodby a schodiště.

Objekt jsme konstrukčně řešili jako montovanou ocelovou halu s fasádou ze sendvičových PUR panelů.

Autorská zpráva
Foto: Marko Polášek


 

Investor: JC-METAL s.r.o.
Autor: Jan Chlápek, grafika interiéru Petr Stodůlka
Projektant: René Kočenda
Dodavatel: DN Group stav s.r.o.
Zastavěná plocha: 1185 m2

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Dokončení

2017

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz