Výstava: Beskydské vize

Výstava: Beskydské vize

(27. 5. 2013) Výstava studentských projektů z Letní školy architektury v Rožnově pod Radhoštěm.
Výstava se koná v A-labu GJF od 30. května a potrvá do 15. června.

 
 
 
 

Výstava: Beskydské vize

Výstava studentských projektů z Letní školy architektury v Rožnově pod Radhoštěm.
Výstava se koná v A-labu GJF od 30. května a potrvá do 15. června.


Zahájení výstavy se bude konat ve středu 29. května v 19 hodin v A-labu GJF. Součástí vernisáže bude i další kulturní večer pořádaný v rámci festivalu Open Air Arena Betlémské náměstí: koncert skupiny Budoár staré dámy, Mucha a DJ Malaadana, který se uskuteční ve dvorním traktu Betlémské kaple.

O výstavě/
Letní škola architektury, která proběhla v první polovině září roku 2012 v Rožnově pod Radoštěm, byla věnována tematice navrhování na území chráněné krajinné oblasti. Třicet studentů Fakulty umění a architektury Technické univerzity Liberec se zabývalo dvojicí praktických úkolů, které byly zvoleny ve spolupráci s architektem Kamilem Mrvou, jedním z hlavních organizátorů této akce pořádané v rámci projektu Architektura mimo centra.

Více informací o projektu naleznete ZDE.


 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz