Vývojový areál Fryčovice, II. etapa

Vývojový areál Fryčovice, II. etapa

Fryčovice

(1. 10. 2019) PROJEKTSTUDIO EUCZ

   
 
 
 
 

Vývojový areál Fryčovice, II. etapa

Objekt má obdélníkový půdorysný tvar o vnějších rozměrech 30,0 x 30,0 m, jeho výška je 7,1 m. Jedná se o nepodsklepenou jednopodlažní halu spojenou s administrativním dvoupodlažním vestavkem, který má nosné svislé konstrukce ze železobetonových zdí se ztužujícími sloupy a z ocelových sloupů. Vodorovné nosné konstrukce vestavku tvoří železobetonové monolitické desky. Nosné svislé konstrukce haly tvoří obvodové železobetonové zdi s přidruženými ztužujícími sloupy a dřevěnými sloupy. Střecha haly je pilová, její hlavní nosnou konstrukci tvoří soustava vazníků a šikmých krokví. Vazníky jsou kotveny na stěny a dřevěné sloupy.
Autorská zpráva

Investor: IDEA AIR s.r.o.
Autor: PROJEKTSTUDIO EUCZ, s.r.o.
Projektant: INPROS FM s.r.o.
Dodavatel: Beskydská stavební a.s.

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Dokončení

2018

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz