Výzva studentům architektury

Výzva studentům architektury

(15. 11. 2011) Galerie Jaroslava Frágnera plánuje v rámci připravované výstavy Současný český industriál, která se uskuteční od 7/12/2011 do 15/1/2012, v samostatném prostoru A-lab ve druhém patře vystavit vybrané studentské práce (semestrální a diplomní projekty), které se zabývají návrhy průmyslových objektů či konverzí starých opuštěných výrobních komplexů.

 
 
 
 

Výzva studentům architektury

Galerie Jaroslava Frágnera plánuje v rámci připravované výstavy Současný český industriál, která se uskuteční od 7/12/2011 do 15/1/2012, v samostatném prostoru A-lab ve druhém patře vystavit vybrané studentské práce (semestrální a diplomní projekty), které se zabývají návrhy průmyslových objektů či konverzí starých opuštěných výrobních komplexů.


Zájemci mohou své práce (portfolio v pdf) posílat do 21/11/2011 na adresu Fragnerovy galerie (galerie@gjf.cz, do předmětu zprávy prosíme uvést SCI- A-LAB).

Ze zaslaných projektů vybere následně porota složená z členů přípravného týmu výstavy (Dan Merta - ředitel GJF, Petr Volf - publicista, Lukáš Beran - historik architektury a Jakub Fišer - architekt, předseda DR NČA) práce, které budou na výstavě prezentovány.

Pramen: Jakub Fišer

Související články:
Výstava: SOUČASNÝ ČESKÝ INDUSTRIÁL


 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz