Vzdělávací program Cyklistické akademie

Vzdělávací program Cyklistické akademie

 
 
 
 

Vzdělávací program Cyklistické akademie

SEMINÁŘE, KONFERENCE - Kdy: únor - červen 2014
Pořadatel: Asociace měst pro cyklisty, Centrum dopravního výzkumu
Akce Asociace měst pro cyklisty a Centrum dopravního výzkumu zahrnuje  Cyklistickou akademii, což je vzdělávací program, který je určený především politikům a úředníkům místních samospráv, ale také dopravním odborníkům. Program je kombinací seminářů a konferencí, soutěže „Hlavní město cyklistů 2014“ a osobních konzultací ve městech při zpracování strategických dokumentů a akčních plánů.
Akce získala záštitu České komory architektů.Po obsahové stránce zahrnuje 40 lekcí, které odkazují ke konkrétním příkladům umístěných na webových portálech www.cyklodoprava.cz, www.cyklokonference.cz, www.cyklomesta.cz, www.ceskojede.cz a také v příručce „Cyklodopravní enCYKLOpedie“. Postupně budou doplňovány příklady dobré praxe, členěných do tří oblastí: 1.Řízení procesů a finance, 2.Cykloinfrastruktura a 3.Kampaně.

Důsledkem Cyklistické akademie by měla být:

  • Motivace měst, aby si vypracovala (nebo aktualizovala) svůj vlastní strategický dokument a akční plán pro podporu cyklistické dopravy. Inspirací bude příručka NEPOPSANÝ LIST PAPÍRU.
  • Vzdělanost odborníků s novým myšlením a mezioborový přesahem nutným pro efektivní spolupráci. To je možná zajistit jen širokou základnou partnerských organizací, které se různou formou budou spolupodílet na vzdělávání.

http://www.cyklomesta.cz/o-asociaci/cyklisticka-akademie/

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Veřejný prostor/landscaping

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2018 Business Media CZ, s. r. o.