Webinář Dörken

Webinář Dörken

(12. 9. 2019) Jak správně navrhnout a provést vzduchotěsnou vrstvu

 
 
 
 

Webinář Dörken

Správná ochrana tepelného izolantu je nevyhnutelný požadavek mající zásadní vliv na funkčnost zateplené šikmé střechy. Proto se tentokráte zaměříme na správnou volbu, umístění a provedení vzduchotěsně zhotovené parozábrany. Jelikož se mnohdy jedná o zbytečně konfliktní a zavádějící téma, společně s technikem panem Milanem Skokanem vám ukážeme, že se v zásadě jedná o jednoduchý stavební krok.
V této souvislosti si ukážeme časté chyby při realizaci parozábran a jejich následky v návaznosti na správná řešení v podobě praxí ověřených postupů a materiálů.
Naším cílem je šikmá střecha přinášející svým uživatelům technický komfort a tím i radost z bydlení, budeme proto velice rádi, když si i tentokrát najdete čas a budete věnovat svou pozornost. Věříme, že nebudete litovat.
Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2019 Business Media CZ, s. r. o.