Webinář matériO Prague: Sensory Experience

Webinář matériO Prague: Sensory Experience

(10. 11. 2020) Live stream proběhne ve čtvrtek 26. listopadu

 
 
 
 

Webinář matériO Prague: Sensory Experience

TOWARDS NEW MATERIALITY se blíží do finále. Nenechte si ujít závěrečný webinář Sensory Experience.

Zatímco záplava vizuálních podnětů nás už mnohdy unavuje, naše další smysly jsou často zanedbávané. Jaké materiálové inovace nám pomohou vrátit se do rovnováhy? Z jakých materiálů mohou designéři a architekti vytvářet hapticky atraktivní produkty a prostory?

Téma: Sensory Experience - live stream
Kdy: čtvrtek 26. 11. 2020, 9:30 - 11:30
Svoje místo si můžete zajistit zde

V době, kdy je stále více limitována naše fyzická interakce s vnějším světem, vyvstávají nové otázky v oblasti materiálových řešení produktů i staveb. Do popředí zájmu se dostávají smysly, které byly v naší převáženě audio-vizuální kultuře opomíjeny – hmat, čich a chuť. Také zvuk a světlo hrají důležitou roli a mohou se stát terapeutickým nástrojem.

Webinář poukáže na přínosy zapojení těchto aspektů v rámci designu, seznámí účastníky s konkrétními inovativními materiály a technologiemi i příklady jejich využití v praxi. Součástí vstupu na webinář je jednorázová návštěva showroomu matériO Prague.

podle podkladů matériO Prague

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz