Webinář: Velké formáty RAKO do velkého i malého prostoru

Webinář: Velké formáty RAKO do velkého i malého prostoru

(22. 2. 2021) Webinář sledujte po přihlášení zdarma v pátek 26. února od 10 do 11 hodin

 
 
 
 

Webinář: Velké formáty RAKO do velkého i malého prostoru

Chcete se dozvědět vše o velkých formátech keramických obkladů? Rady, tipy, na co si dát pozor se dozvíte v našem RAKO webináři v pátek 26. února od 10 do 11 hodin.

Velkoformátové dlaždice a obkládačky jsou trendem současné doby jak v privátní výstavbě, tak ve veřejných objektech. Značka RAKO vychází vstříc požadavkům klientů na maximalizaci formátů keramických obkladových materiálů s přírodními, geometrickými, moderními povrchy a dekory. Éra velkoformátové keramiky představuje výzvu jak pro designery a projektanty, tak pro obkladačské firmy.

Přednášející: Tomáš Heřman - školitel RAKO, Ing. Tomáš Lindauer - technický poradce

Přihlásit se zdarma na webinář

podle podkladů společnosti LASSELSBERGER


Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2021 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz