Wellness domek

Wellness domek

Chotětín 19, Zbiroh

(25. 3. 2020) Markéta Cajthamlová, Petra Pelešková

   
 
 
 
 

Wellness domek

Stavba s wellness aktivitami sousedí s rodinným domem investora. Podélná nízká hmota disponuje odpočívárnou, saunou, parní kabinou, ochlazovnou s bazénkem a sprchou a dále venkovním prostorem s vířivkou a zázemím. Zastřešena je ozeleněnou pultovou střechou skloněnou dvěma směry. V celé délce je terasa – dřevěná paluba. Na palubu navazuje kamenné plató.
Výškové osazení do sklonitého terénu je řešeno co možná nejnižšími zídkami z pohledového betonu. Oplocení parcely je ponecháno částečně původní – plaňkové. Snažily jsme se zachovat maximum ovocných stromů a vzrostlých bříz. Proti nežádoucím pohledům je stavba odcloněna od silnice betonovou zdí.

Materiály: dřevěná konstrukce z pohledového dřevěného panelu, v interiéru bíle lazurovaného, fasáda a dřevěná paluba z přírodního modřínu bez úpravy, dřevěná okna, pohledový beton na vyrovnávacích zídkách a zdi oddělující pozemek od silnice, keramická dlažba a keramická mozaika šedého odstínu, kamenné plató z porfyru.

Autorská zpráva


Dodavatel: Domesi, s.r.o., Aquamarine Spa, s.r.o. (KLAFS), Izolační skla a. s.
Užitná plocha: 66 m2

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Dokončení

2018

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz