Werner Tscholl. architekt: "Granát"

Werner Tscholl. architekt: "Granát"

(27. 1. 2012) Vyhlídková plošina a výstavní prostory na skalnatém útesu nad vesnicí Moos v Itálii.

 
 
 
 

Werner Tscholl. architekt: "Granát"

Vyhlídková plošina a výstavní prostory na skalnatém útesu nad vesnicí Moos v Itálii.
Místo: Moos, Stuls, Itálie
Architekt:
Werner Tscholl. architekt
Foto: archiv autorů

Granát, posazený na skalnatém útesu s výhledem na vesnici Moos, je vyhlídková plošina a výstavní prostor s úžasnými výhledy do údolí Passeiertal. Dvojice konstrukcí je odvozena od geologických formací tyrolské krajiny.

Návštěvníci si tu v Moos im Passeier mohou udělat přestávku na cestě přes hory a navštívit granátově červenou ocelovou konstrukci, která obaluje vyhlídkovou plošinu. Dřevěným mostem je vyhlídka propojená s druhou geometrickou jednotkou bez oken, kde je výstavní prostor. 
Vnitřní povrchy velkých betonových ploch slouží jako displeje s informacemi o nejvyšším vodopádu v Jižním Tyrolsku a dalších místech, které by bylo dobré v tomto regionu navštívit.


 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Veřejný prostor/landscaping

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz