Zadlažďovací poklopy na Václaváku v Praze

Zadlažďovací poklopy na Václaváku v Praze

(27. 7. 2021) Zadlažďovací poklopy XP od společnosti MEA jsou určeny na zakrytí technologických vstupů

   
 
 
 
 

Zadlažďovací poklopy na Václaváku v Praze

Zadlažďovací poklopy MEA byly instalované na Václavském náměstí v Praze při rekonstrukci dolní části náměstí.  Venkovní zadlažďovací poklopy XP jsou určeny na zakrytí technologických vstupů a používají se v kombinaci pro vyplnění venkovní zámkovou dlažbou. Třída zatížení je A15 až D400 kN. Pro zakrytí otvoru na veřejném prostranství, ale i v interiéru je možné použít i další druhy poklopů. Do interiérových prostor se počítá s alternativou SF s vnitřní vyztužovací sítí, které se používají ve spojení s litou podlahou nebo dlaždicemi. 


Materiál interiérových poklopů je převážně hliník. Hliníkové poklopy jsou lehké, stálé a snadné na instalaci převážně do vnitřních prostor. Většinou se vyplňují betonem, stěrkou nebo dlaždicemi.

Více informací o poklopech na www.mea-odvodneni.cz

podle podkladů společnosti MEA Water Management

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2021 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz