Zářijový program Open House Praha

Zářijový program Open House Praha

(11. 9. 2023) 11.9. – Zahrady Pražského hradu, Jože Plečnik 17.9. – Nákladové nádraží Žižkov

 
 
 
 

Zářijový program Open House Praha

Mezi novinky v zářijovém programu patří prohlídka vybraných prostor jedné z největších industriálních památek v Praze – Nákladového nádraží Žižkov. Památkově chráněný komplex, který je prvotřídní ukázkou funkcionalistického stylu, by se měl stát součástí nové městské čtvrti. Pojďte s námi prozkoumat vybrané prostory od sklepa až po terasu a dozvědět se více o historii i budoucnosti tohoto hojně diskutovaného areálu.

Než se na sklonku podzimu uzavřou zahrady Pražského hradu, máte nyní jedinečnou možnost podívat se s námi na jeho architektonické proměny. Vrátíme se zpět nejen do éry, kdy na Hradě působil Jože Plečnik, ale také do porevolučních dob, kdy se snažil navrátit Hradu zašlou krásu prezident Václav Havel.


Podle podkladů pořadatele

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2023 Business Media One, s. r. o., Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz