Živá památka

Živá památka

(25. 5. 2022) Křest knihy a diskuse k tématu se uskuteční v úterý 31. května od 19 hodin v CAMPu

 
 
 
 

Živá památka

Proč jsou památky důležité pro člověka a společnost? Jak rozšířit pole termínu památka za hranici institucionálně chráněných objektů? Jak je zapojit do života? Odpovědi na tyto otázky hledá nová kniha Živá památka, editorky Pavly Melkové, která je druhým titulem vydávaným nakladatelství IPR Praha. Nabízí dialog mezi texty českých a slovenských autorů (Rostislav Švácha, Petr Hájek, Martina Mertová, Markéta Fantová, Norbert Schmidt a další) a texty Jorgeho Otero-Pailose, profesora Kolumbijské univerzity v New Yorku.


Diskuse a křest publikace proběhnou za účasti předního českého historika a teoretika architektury Rostislava Šváchy, architektky Pavly Melkové, architekta Norberta Schmidta a dalších.

Redakce

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2023 a href="https://bmone.cz/" target="_blank"Business Media One, s. r. o./a Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: a href="mailto:stavbaweb@bmone.cz"stavbaweb@bmone.cz/a