Znovuotevření západního nádraží Westbahnhof —„BahnhofCity Wien-West“

Znovuotevření západního nádraží Westbahnhof —„BahnhofCity Wien-West“

(12. 10. 2011) „BahnhofCity Vídeň západ“, které zahrnuje nákupní centrum, restaurace, hotel a kancelářské prostory bude slavnostně otevřeno 23. listopadu 2011.

 
 
 
 

Znovuotevření západního nádraží Westbahnhof —„BahnhofCity Wien-West“

„BahnhofCity Vídeň západ“, které zahrnuje nákupní centrum, restaurace, hotel a kancelářské prostory bude slavnostně otevřeno 23. listopadu 2011.

Pohled na BahnhofCity Wien West Ä? ÖBB/beyer.co.at

Pohled shora na BahnhofCity Wien West Ä? ÖBB/beyer.co.at
Od září 2008 probíhá na vídeňském západním vlakovém nádraží „Westbahnhof“, jednom z nejdůležitějších dopravních uzlů Rakouska, rozsáhlá rekonstrukce, která má za cíl nádraží zmodernizovat a proměnit v „BahnhofCity Wien-West.“ Nádražní hala je po generální sanaci již delší dobu v provozu, brzy bude dokončen a otevřen zbytek. 23. listopadu 2011 bude „BahnhofCity Vídeň západ“, které zahrnuje nákupní centrum, restaurace, hotel a kancelářské prostory slavnostně otevřeno. Symbolem celého komplexu se stala futuristická kancelářská budova na levé straně nádražní haly, jejíž dvě ramena se spojují bez jakékoli opory vysoko nad zemí. Nákupní centrum nabídne pro obchody, služby a občerstvení plochu 17 000 m2. Kromě toho bude v „BahnhofCity“ hotel a 13.000 m2 kanceláří.Pohled z ulice Mariahilfer Straße Ä? ÖBB/beyer.co.at

Nové nákupní centrum na nádraží Ä? ÖBB/beyer.co.at Nové nákupní centrum na nádraží Ä? ÖBB/beyer.co.at

Videoprezentaci a další podrobné informace o projektu naleznete zde.

zdroj: Quelle: orf.at (com)
 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Doprava/infrastruktura

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz