10. brněnská muzejní noc

10. brněnská muzejní noc

 
 
 
 

10. brněnská muzejní noc

sobota 17. května 2014
18 –– 24 hodinV sobotu 17/5/2014 od 18 h vypukne jubilejní desátá Brněnská muzejní noc, do které se zapojilo 19 brněnských institucí. Největší novinkou je spojení s festivalem Czech the Light, který letos poprvé rozzáří veřejný prostor Brna devíti světelnými uměleckými instalacemi a videomappingy. S veřejným prostorem souvisí i Týden města a kdo se bude chtít vrhnout do víru tance, může za zvýhodněný vstup navštívit afterparty v klubu Fléda!

V Moravské galerii se můžete těšit na prohlídky s výkladem jak stálých expozic, tak aktuálních výstav a bohatý doprovodný program. Sledujte podrobnosti na Facebooku BMN 2014.

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Veřejný prostor/landscaping

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2018 Business Media CZ, s. r. o.