Administrativní komplex River Garden dokončen

Administrativní komplex River Garden dokončen

(16. 6. 2014) Administrativní komplex River Garden II./III. navazuje na první kancelářský projekt developerské skupiny HB Reavis, River Garden I, který byl dokončen v roce 2012. Nový osmipodlažní komplex nabídne více než 25 tisíc m2 pronajímatelných ploch pro kanceláře a maloobchodní jednotky a je tak letos největším kancelářským komplexem dokončeným v hlavním městě.
Autory návrhu jsou Baumschlager a Schindler Seko architekti (doplněno Stavbaweb).

 
 
 
 

Administrativní komplex River Garden dokončen

Administrativní komplex River Garden II./III. navazuje na první kancelářský projekt developerské skupiny HB Reavis, River Garden I, který byl dokončen v roce 2012. Nový osmipodlažní komplex nabídne více než 25 tisíc m2 pronajímatelných ploch pro kanceláře a maloobchodní jednotky a je tak letos největším kancelářským komplexem dokončeným v hlavním městě.
Autory návrhu jsou Baumschlager a Schindler Seko architekti (doplněno Stavbaweb).River Garden se nachází v lokalitě Prahy 8 – Karlína. Svým architektonickým řešením významně přispívá k prodloužení bulváru Rohanského nábřeží. V současnosti se tato lokalita, z pohledu kancelářských a obchodních ploch, rozvíjí nejdynamičtěji v celém hlavním městě; co do objemu kancelářských prostor již předstihla dřívější jedničku – Pankrác v Praze 4. Projekt River Garden II./III. umožňuje nájemcům vysokou flexibilitu kancelářských jednotek a díky využití moderních technologií a nízkoenergetických řešení také efektivní nízkou úroveň vynaložených nákladů potvrzenou certifikací BREEAM.

Komplex budov River Garden na Rohanském nábřeží je prvním doposud realizovaným kancelářským projektem mezinárodní developerské skupiny HB Reavis v České republice. Už příští rok přední evropský developer dokončí další pražský administrativní komplex, Metronom Business Center přímo na stanici metra Nové Butovice.
tisková zpráva, Stavbaweb
 
Související články: 

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Administrativa

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz