Administrativní komplex River Garden dokončen

Administrativní komplex River Garden II./III. navazuje na první kancelářský projekt developerské skupiny HB Reavis, River Garden I, který byl dokončen v roce 2012. Nový osmipodlažní komplex nabídne více než 25 tisíc m2 pronajímatelných ploch pro kanceláře a maloobchodní jednotky a je tak letos největším kancelářským komplexem dokončeným v hlavním městě.
Autory návrhu jsou Baumschlager a Schindler Seko architekti (doplněno Stavbaweb).River Garden se nachází v lokalitě Prahy 8 – Karlína. Svým architektonickým řešením významně přispívá k prodloužení bulváru Rohanského nábřeží. V současnosti se tato lokalita, z pohledu kancelářských a obchodních ploch, rozvíjí nejdynamičtěji v celém hlavním městě; co do objemu kancelářských prostor již předstihla dřívější jedničku – Pankrác v Praze 4. Projekt River Garden II./III. umožňuje nájemcům vysokou flexibilitu kancelářských jednotek a díky využití moderních technologií a nízkoenergetických řešení také efektivní nízkou úroveň vynaložených nákladů potvrzenou certifikací BREEAM.

Komplex budov River Garden na Rohanském nábřeží je prvním doposud realizovaným kancelářským projektem mezinárodní developerské skupiny HB Reavis v České republice. Už příští rok přední evropský developer dokončí další pražský administrativní komplex, Metronom Business Center přímo na stanici metra Nové Butovice.
tisková zpráva, Stavbaweb
 
Související články: 

 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*