Akce Léto ve stínu s venkovními roletami VELUX pomalu končí

Akce Léto ve stínu s venkovními roletami VELUX pomalu končí

(29. 6. 2020) Za nákup solárně poháněné venkovní rolety VELUX do 18. července dostanete zpět 2000 korun

   
 
 
 
 

Akce Léto ve stínu s venkovními roletami VELUX pomalu končí

Červnové sluníčko oproti předchozím letům šetřilo své síly a poskytlo nám více času nachystat se na letní vedra. Šetřit stále můžete i vy, pokud si do 18. července koupíte venkovní roletu VELUX na solární pohon. Za každý pořízený kus totiž v rámci akce „Léto ve stínu“ dostanete zpátky 2000 korun. Stačí se zaregistrovat na stránce www.velux.cz/letovestinu, kde najdete všechny informace.

Proč se v podkroví trápit horkem, když na střešních oknech můžete mít venkovní stínění? Venkovní rolety VELUX zachytí až 97 % tepla ze slunečního záření a udrží tak v interiéru příjemné klima. Zároveň umí zcela zatemnit místnost pro nerušený spánek kdykoli během dne. Venkovní roleta vám zajistí dokonalé soukromí a v zimě s ní navíc ušetříte za topení. Bezúdržbová hliníková konstrukce s dlouhou životností odolá těm nejnáročnějším povětrnostním podmínkám letních bouřek, sníží hluk deště i krupobití a pomůže ochránit váš domov před vloupáním.

Nyní si můžete výhodně pořídit venkovní roletu VELUX s dálkovým ovládáním na solární pohon. Snadno ji namontujete i na starší okna VELUX, protože k oknu není potřeba přivádět elektřinu. Baterie motoru je pravidelně dobíjena fotovoltaickým napájecím článkem, který funguje na bázi denního světla, tedy nezávisle na intenzitě slunečního záření.

Solárně napájená roleta navíc může stínit úplně sama podle aktuálního počasí. Tento komfort získáte pořízením chytrého řídicího systému VELUX ACTIVE with NETATMO, který ovládá všechny motorizované výrobky VELUX. Součástí systému jsou senzory, které neustále monitorují interiérovou teplotu, vlhkost vzduchu a množství CO2. Na základě vyhodnocení těchto údajů i reálného počasí se střešní okna se systémem VELUX ACTIVE automaticky otvírají, zavírají i zastiňují.

www.velux.cz/letovestinu

podle podkladů společnosti VELUX


Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

6. 8. 2020 16:56:21

Re: Nový koncertní sál v Ostravě

Byť to bude vypadat trochu přízemně, ale nemohu najít investiční náklady. Mělo by to být 2 mld. Kč. Jistě díky dobrému rattingu, jak nám sděluje primátor, si město může dovolit dost vysoké půjčky, zejména když uvážíme, že mezi investice s účastní rozpočtu města patří i parkovací plochy P+R, nový kampus-dílčí sportovně vzdělávací areál Ostravské Univerzity na Černé louce, stavba Černé kostky (technická knihovna) naproti Domu kultury v podzemními parkovišti a postupná modernizace tramvajových tratí v celém obvodu města s dodávkou nových švýcarských tramvajových souprav (jsou skvělé). Zatím jsem nečetl souhrnný investiční plán na příští roky s tím, jak se budou tyto úvěry splácet, a jak jsou plánovány příjmy města. Jak se s tímto neúplným výčtem (chybí několik miliardových akcí pro sport a další společenské účely, např. v Krásném Poli nebo v bývalém areálu Ostravské rafinérie u Fifejd) velkých akcí porovná pokus prosadit tragické prodloužení tramvajové trati od Slovanu kolem Duhy až ke Globusu a s tratí kolidující projektově rozpracovaný Severní spoj od D1 do Poruby. To nemá veřejnost tušení. A má ho Magistrát, tedy ambiciózní primátor? Není už postaveno nebo nachystáno dost památníků, které nám budou jeho "Macurovskou éru "vlády nad městem navždy připomínat? Musí to vše snad i dobré, co napáchal, zhatit jednou zbytečnou investicí i proti potřebám města a proti zásadnímu nesouhlasu dotčených městských obvodů v Porubě? I za cenu obrovského zadlužení města na roky dopředu? Doufám, že ho okolnosti včas zastaví, aby přestal vyhazovat peníze města na předem ztracenou a jasně hloupou akci, jako je tato tramvajová trať ke Globusu skrz plně urbanizované a přírodně skvěle stabilizované prostředí 3 městských obvodů! Jediným motivem k rozjetí této monstrakce v roce 2017 byl dnes již propadlý příslib 1,5 mld. Kč z evropských fondů. Dnes to hodlá primátor financovat jinak, ale možná sám neví, jak. Osobně si myslím, že ten záměr bude nakonec zrušen. Investovaných 30 až 40 milionů Kč do přípravy stavby město hravě odepíše. To jsou přece drobné proti již výše uvedeným stavbám.

 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz