Akce Léto ve stínu s venkovními roletami VELUX pomalu končí

Červnové sluníčko oproti předchozím letům šetřilo své síly a poskytlo nám více času nachystat se na letní vedra. Šetřit stále můžete i vy, pokud si do 18. července koupíte venkovní roletu VELUX na solární pohon. Za každý pořízený kus totiž v rámci akce „Léto ve stínu“ dostanete zpátky 2000 korun. Stačí se zaregistrovat na stránce www.velux.cz/letovestinu, kde najdete všechny informace.

Proč se v podkroví trápit horkem, když na střešních oknech můžete mít venkovní stínění? Venkovní rolety VELUX zachytí až 97 % tepla ze slunečního záření a udrží tak v interiéru příjemné klima. Zároveň umí zcela zatemnit místnost pro nerušený spánek kdykoli během dne. Venkovní roleta vám zajistí dokonalé soukromí a v zimě s ní navíc ušetříte za topení. Bezúdržbová hliníková konstrukce s dlouhou životností odolá těm nejnáročnějším povětrnostním podmínkám letních bouřek, sníží hluk deště i krupobití a pomůže ochránit váš domov před vloupáním.

Nyní si můžete výhodně pořídit venkovní roletu VELUX s dálkovým ovládáním na solární pohon. Snadno ji namontujete i na starší okna VELUX, protože k oknu není potřeba přivádět elektřinu. Baterie motoru je pravidelně dobíjena fotovoltaickým napájecím článkem, který funguje na bázi denního světla, tedy nezávisle na intenzitě slunečního záření.

Solárně napájená roleta navíc může stínit úplně sama podle aktuálního počasí. Tento komfort získáte pořízením chytrého řídicího systému VELUX ACTIVE with NETATMO, který ovládá všechny motorizované výrobky VELUX. Součástí systému jsou senzory, které neustále monitorují interiérovou teplotu, vlhkost vzduchu a množství CO2. Na základě vyhodnocení těchto údajů i reálného počasí se střešní okna se systémem VELUX ACTIVE automaticky otvírají, zavírají i zastiňují.

www.velux.cz/letovestinu

podle podkladů společnosti VELUX


Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*