Apartmány v Orlických horách

Apartmány v Orlických horách

(22. 2. 2023) Gebas atelier architects

   
 
 
 
 

Apartmány v Orlických horách

Apartmány se nacházejí v lyžařské středisku v Orlických horách v nově postaveném apartmánovém domě. Není tedy divu, že hlavním požadavkem pana majitele bylo, aby byl jejich interiér v moderním horském stylu.

Jedná se o dva samostatné apartmány, které mají společnou prostornou vstupní chodbičku s velkou šatní skříní a botníkem.

První apartmán se skládá z jedné obdélníkové místnosti, kde se nachází manželská postel a obývací část s masivní šatní skříní. Dále je součástí samostatná koupelna a wc. Druhý apartmán je prostornější, skládá se z kuchyně a jídelny propojené s obývacím pokojem, samostatné ložnice s manželskou postelí a koupelny s wc a pračkou. V obou apartmánech jsou použity obklady v dekoru dřeva v kombinaci s bílými stěnami.

Designérka zvolila masivní dřevěný nábytek s černě lakovanými kovovými doplňky. V případě kuchyňské linky byla zvolena bílá barva s šedou pracovní deskou a vyvýšenou dřevěnou deskou, která slouží jako barový pult.

Celkový horský styl podtrhují doplňky jako hovězí kůže, bílá ovčí kůže nebo křeslo z černé a bílé kozí kůže.

Autorská zpráva

Foto: Hana Hrdinová

Návrh interiéru: Gebas atelier architects s.r.o.
Projekt: 2020
Realizace: 2021

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Interiéry/design

Dokončení

2021

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2023 a href="https://bmone.cz/" target="_blank"Business Media One, s. r. o./a Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: a href="mailto:stavbaweb@bmone.cz"stavbaweb@bmone.cz/a