Architekti na jedné lodi 2012 — Světový den architektury

Architekti na jedné lodi 2012 — Světový den architektury

(27. 9. 2012) Na první říjnové pondělí (letos 1. 10. 2012) každoročně připadá Světový den architektury, vyhlašovaný Mezinárodním svazem architektů (UIA). Jde o druhý ročník akce pravidelného neformálního setkávání architektů, letos spolupořádané Českou komorou architektů.

 
 
 
 

Architekti na jedné lodi 2012 — Světový den architektury

Na první říjnové pondělí (letos 1. 10. 2012) každoročně připadá Světový den architektury, vyhlašovaný Mezinárodním svazem architektů (UIA). Jde o druhý ročník akce pravidelného neformálního setkávání architektů, letos spolupořádané Českou komorou architektů.Večer je věnován všem architektům, studentům a milovníkům architektury i samotných architektů – a spojuje několik zajímavých (a výjimečných) událostí:

14:00 KÁVA S NOVINÁŘI - tiskový servis ČKA
17:00 začátek neformálního setkání
18:00 KAM PLUJE KOMORA - informace z první ruky
zakončení DNE ARCHITEKTURY o.s. KRUH
zahájení akademického roku ARCHIP
19:00 DJ'S Markéta Lisá (Midi Lidi) a Johana Švarcová (Kazety)

výstava: PŘEHLÍDKA DIPLOMOVÝCH PRACÍ ČKA 2012

Akce proběhne v pondělí 1. 10. 2012 na lodi galerie (A)Void Floating na Rašínově nábřeží v oblasti Výtoně v Praze 2 (mezi železničním mostem a divadelní lodí bratří Formanů). Loď je zakotvená, nepopluje, přijít a odejít se dá průběžně kdykoliv. Jednotlivé součásti programu se konají přímo na lodi a přilehlé náplavce, v exteriéru – dobře se oblečte.

Jste srdečně zváni – přijďte podpořit architekty, architekturu a otevřenou diskuzi o ní!

S pověřením předsedy komory
Petr Janda, MgA. Ing. arch.
předseda pracovní skupiny Propagace architektury ČKA
www.petrjanda.com

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz