Argentinská Business Center

Argentinská Business Center

Plynární 1093/27, Praha 7-Holešovice

(29. 4. 2015) Nová administrativní budova na rohu Argentinské a Plynárenské ulice v Praze.

 
 
 
 

Argentinská Business Center

Argentinská Business Center (ABC) je dobře viditelná, zcela prosklená šestiposchoďová budova na rohu Argentinské a Plynární ulice. Po dokončení koncem roku 2016, nabídne v každém poschodí flexibilně navržené kancelářské prostory o čisté ploše 1 000 m2, přičemž celková hrubá pronajímatelná plocha dosáhne 6 600 m2.  Fasáda poskytne všem nájemcům řešení jejich reklamních potřeb.

Půdorysně řešená podlaží počítají s vybudováním soukromých výtahových vestibulů větších nájemců. Každé poschodí přitom bude možné rozdělit na čtyři samostatné jednotky o nejmenší pronajímatelné ploše cca 200 m2.  Při vědomí, že klíčovým výrazem současné ekonomické situace je nejistota, bylo architektonické studio Loxia pověřeno vytvořením návrhu, který nabídne větším společnostem možnost snadno zredukovat své prostory a zároveň také vytvoří z budovy ABC vynikající lokalitu pro začínající firmy.

„V budově ABC chceme postoupit mnohem víc, než bývá zvykem, a investovat například do zajištění nadstandardního přístupu čerstvého vzduchu, osvětlení LED svítidly i osazení vnějších žaluzií a zaměřit se na získání hodnocení na stupni Gold v rámci certifikace LEED,“ řekl Yariv Ronen, generální ředitel společnosti Daramis, a pokračoval: „Prvky a půdorysná řešení odpovídající nejvyšší kategorii kancelářských prostor mohou velmi dobře vyhovovat reprezentativním nájemcům, avšak budova může také díky svým „butikovým“ rozměrům a mimořádně dobré viditelnosti vhodně posloužit jako samostatné kanceláře ředitelství mnoha českých korporací.“ 

tisková zpráva

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Dokončení

Q4 2016

 
 
 
 
50.1082065
14.4444002
Argentinská Business Center

Argentinská Business Center
Plynární 1093/27
Praha 7-Holešovice

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz