ARW ARCHITEKTI: Mateřská škola v Dobřejovicích

ARW ARCHITEKTI: Mateřská škola v Dobřejovicích

(14. 6. 2013) Novostavba mateřské školky se nachází na okraji obytné zástavby. Architektonická forma vychází z urbanistických poměrů místa, dispoziční řešení z provozních a hygienických požadavků. Jednoduchá statická koncepce objektu vytváří jasně čitelnou architekturu, zároveň se propisuje do vlastních interiérů. Řešení objektu se svým výrazem přibližuje tradiční venkovské zástavbě, vycházející ze stejné podstaty, stavebních zákonitostí.

 
 
 
 

ARW ARCHITEKTI: Mateřská škola v Dobřejovicích

Novostavba mateřské školky se nachází na okraji obytné zástavby. Architektonická forma vychází z urbanistických poměrů místa, dispoziční řešení z provozních a hygienických požadavků. Jednoduchá statická koncepce objektu vytváří jasně čitelnou architekturu, zároveň se propisuje do vlastních interiérů. Řešení objektu se svým výrazem přibližuje tradiční venkovské zástavbě, vycházející ze stejné podstaty, stavebních zákonitostí.Místo: Dobřejovice u Prahy
Investor:

 obec Dobřejovice, Praha západ
Autor: ARW ARCHITEKTI
Zastavěná plocha: 500 m2
Zastavěný prostor: 2300 m3
Foto: archív autorů
 
 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Škola, věda

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz