Atona Blansko

Atona Blansko

ulice Ericha Roučky, Blansko

(26. 4. 2021) Atelier 99

   
 
 
 
 

Atona Blansko

Novostavba výrobní haly včetně přidružené administrativy, zpevněných ploch a napojení na technickou infrastrukturu, slouží jako svařovna hutního profilového materiálu s odpovídajícím zázemím.


Stavba se nachází v městské průmyslové zóně Blansko-Vojánky. Pozemky zde byly nezastavěné a využívaly se jako zemědělská orná půda. Urbanisticky stavba navazuje na průmyslovou zónu v oblasti Horní Lhota.
 
Administrativní část objektu byla řešena výrazně, druhé podlaží konzolovitě přesahuje 1. NP s hlavním vstupem, recepcí, jídelnou a hygienickým zázemím pro zaměstnance. Jednoduchý tvar haly výrobní části doplňuje opláštění sendvičovými panely.
 
Autorská zpráva

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Dokončení

2020

 
 
 
 
49.3800521
16.6443403
Atona Blansko

Atona Blansko
ulice Ericha Roučky
Blansko

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2021 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz