Aviatica od Penty získala nejvíc cen v soutěži CIJ Awards

Aviatica od Penty získala nejvíc cen v soutěži CIJ Awards

(2. 12. 2015)

   
 
 
 
 

Aviatica od Penty získala nejvíc cen v soutěži CIJ Awards

(ČTK) - Kancelářská budova Aviatica společnosti Penta získala nejvíc ocenění na 15. ročníku realitní soutěže CIJ Awards Czech Republic. Získala cenu za nejlepší kancelářský projekt, developera roku a nejlepší zelený developerský projekt. Mezi dalšími oceněnými projekty je evropské distribuční centrum Amazonu, které blízko pražského letiště postavil developer Panattoni. Uvedla to pořadatelská Roberts Publishing Media Group, vydavatel realitního měsíčníku CIJ.

Distribuční centrum Amazonu získalo cenu za nejlepší průmyslový development a také za nejlepší pronájem roku. Dalším oceněným projektem v kategorii Best Residential Development 2015 byla první fáze projektu Crestyl Group Dock - River Watch v Libni.

Aviatica, která nedávno získala i cenu ARTN The Best of Realty, je nedávno otevřená kancelářská budova s 27.000 metrů čtverečních pronajímatelných ploch, která představuje první krok v transformaci bývalého průmyslového areálu Waltrovka. Na jeho místě má během několika let vyrůst celá nová pražská čtvrť s plnou občanskou vybaveností.

CIJ Awards pořádá v zemích střední a východní Evropy společnost Roberts Publishing Media Group. Ceny jsou udělovány na základě posouzení odbornou porotou, vybranými členy Royal Institute of Chartered Surveyors a hlavními hráči aktivními v realitním sektoru v Česku.

Doplněno Stavbaweb:
Autorem projektu je ateliér Cigler/Marani Architecs - Aviatica
Oficiální stránky AVIATICA

Související články:
Penta otevírá kancelářský komplex Aviatica 11.9.2015
Administrativní budova Aviatica 14.10.2013

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz