Baumit Akademie v Cubex Centrum Praha

Baumit Akademie v Cubex Centrum Praha

(22. 2. 2022) Vzdělávací program se představí v letošním posledním termínu již 3. března

   
 
 
 
 

Baumit Akademie v Cubex Centrum Praha

Vzdělávací program Baumit Akademie, věnující se nejnovějším Baumit produktům, službám a postupům, legislativě a modernímu projektování se představí v letošním posledním termínu v Cubex Centrum Praha, a to již 3. března. Na programu jsou odborné přednášky produktových specialistů společnosti Baumit na vybraná témata z oblasti stavebních materiálů a technologií či platné legislativy ve stavebnictví.

Celodenní program Baumit Akademie je rozdělen do dvou přednáškových bloků a v jejich průběhu si zájemci z řad účastníků mohou mimo jiné vyzkoušet i nejnovější on-line aplikaci Baumit Quido Virtuální realita. S pomocí speciálních 3D brýlí lze v atraktivním modelovém prostředí stavebního objektu virtuálně aplikovat vybrané barevné odstíny ze vzorníku Baumit Life, mozaikové omítky nebo jednotlivé kreativní techniky z nabídky společnosti Baumit.

Svým obsahem je Baumit Akademie určena především projektantům, architektům, investorům, stavebním firmám, odborníkům se stavební praxí.

Registrace účastníků probíhá již nyní vyplněním přihlášky na www.BaumitAkademie.cz.

podle podkladů společnosti Baumit

Komentáře ke článku

 
 
 
 

22. 11. 2023 20:43:29. Rýchla služba financovania do 48 hodín. TRNKOVÁ JAROSLAVA

22. 11. 2023 20:45:04. Rýchla služba financovania do 48 hodín. TRNKOVÁ JAROSLAVA

 
 
 
 

22. 11. 2023 20:43:29. Rýchla služba financovania do 48 hodín. TRNKOVÁ JAROSLAVA

 
Dobrý den, nutně potřebujete financování a úvěr k dokončení svých projektů, domů, podnikání, Rychlý a pohodlný finanční úvěr, můžete jej použít na cokoliv. Nízká úroková sazba je stabilní po celou dobu splácení úvěru. Díky široké škále poskytovaných finančních půjček nabízíme všem výhodné finanční půjčky od 50 000 do 100 000 000 Kč, tuto půjčku může získat téměř každý žadatel v ČR. nákup pozemku, nemovitosti? nyní existuje řešení, jak získat půjčku. Rychlou půjčku Vám poskytnu do 3 hodin bankovním převodem na Váš účet. Pokud opravdu potřebujete seriózní a naléhavou půjčku, kontaktujte mě nyní a budete spokojeni, kontaktujte:

22. 11. 2023 20:45:04. Rýchla služba financovania do 48 hodín. TRNKOVÁ JAROSLAVA

 

Osobní finanční půjčka Jsem soukromý poskytovatel, který Vám nabízí výhodné finanční půjčky od 50 000 Kč do 25 000 000 Kč s nízkou úrokovou sazbou 2%. Tato nabídka platí pro celou ČR a pro všechny občany. Jasná a srozumitelná smlouva, jasné podmínky dostupnosti. Neváhejte mě kontaktovat, jsem k dispozici 24 hodin denně. Emailem:jaroslavatrnkova848@gmail.com


Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2023 Business Media One, s. r. o., Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz