Baumit Klima řešení pro různé povrchy

Baumit Klima řešení pro různé povrchy

(21. 9. 2018) Kvalita vnitřního vzduchu je klíčová! 

 
 
 
 

Baumit Klima řešení pro různé povrchy

V interiéru trávíme 80 - 90 % našeho času
Aktivní člověk spotřebuje denně až 13,5 kg vzduchu v místnosti a 1,5 kg čerstvého vzduchu. Při tak velkých množstvích je kvalita vzduchu jedním z klíčových kritérií pro naše zdraví.

Omítky Baumit Klima vyvíjené s cílem zlepšit klima v interiéru jsou vysoce prodyšné minerální omítky s obsahem přírodního vápna, které působí jako přirozený regulátor vlhkosti. V porovnání s běžnými interiérovými omítkami dokáží pohltit větší množství vlhkosti v kratším čase. A následně v případně snížení vlhkosti vzduchu, naopak pomalu a rovnoměrně uvolňují pohlcenou vlhkost, zpět do interiéru.

Výzkumy ukázaly, že omítky Baumit Klima pomáhají udržovat ideální míru vlhkosti v interiéru (40 - 60 %). Obsah vápna navíc výrazně snižuje pravděpodobnost napadení omítky mikroorganismy.

Díky vysoké hodnotě pH (12 - 13) má omítka také fungicidní a antibakteriální vlastnosti a antistatický povrch omítky zároveň zabraňuje usazování jemných prachových částic, čímž přispívá ke zdravému, čistému a příjemnému prostředí ve Vašem bytě či domě.

Baumit Klima řešení pro různé povrchy


KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz