BIM a CAD software pro vaše projekty

BIM a CAD software pro vaše projekty

(23. 11. 2021) Přečtěte si více o tom, jak Allplan Architecture a Allplan Engineering Building umožňují architektům a inženýrům snadněji a přesněji projektovat všechny typy staveb od prvotního návrhu až po podrobnou výkresovou dokumentaci

   
 
 
 
 

BIM a CAD software pro vaše projekty

Allplan Architecture je správný nástroj pro architekturu a pozemní stavby od návrhu rodinného domu až po mimořádné projekty. Obojí vyžaduje vysokou úroveň znalostí, inovací a kreativity. Architekti a inženýři musí pracovat ve 2D i ve 3D, efektivně si vyměňovat informace a data s projektovými partnery a poskytovat vysoce kvalitní projekty.


> Práce na návrhu ve 2D nebo 3D podle vašich potřeb
> Rychlá a snadná vizualizace vašich projektů
> Nejvyšší přesnost modelování a detailních výstupů
> Hladká spolupráce odborných profesí
> Úspora času a vyšší kvalita návrhu staveb
> Spolehlivé výkazy výměr

» Více o Allplan Architecture
» Domluvte si nezávaznou prezentaci

Allplan Engineering Building je skvělý CAD BIM nástroj pro stále složitější a náročnější projekty pozemních staveb. Podporuje celý proces projektování – od prvního návrhu až po hotové výkresy tvaru a výztuže na nejvyšší úrovni.

> Modely, prováděcí výkresy a podrobné vyztužování pomocí jediného softwaru
> Kvalitní modely a jejich kontrola, hladká výměna dat
> SCIA AutoConverter - automatický přenos modelu nosné konstrukce mezi Allplanem a statickými programy
> Precizní výkazy výměr pro přesné náklady
> Práce ve 2D nebo 3D podle aktuálních potřeb

» Více o Allplan Engineering Building
» Domluvte si nezávaznou prezentaci

podle podkladů společnosti Allplan Česko

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

21. 9. 2022 15:24:41

Re: Tři nové koncertní síně

Veřejnost chápe pohnutky představitelů, kteří myslí, že mají pravdu. Otázka vytápění i chlazení těchto stavebních obrů v dnešních souvislostech ovšem nezmínil nikdo. Stavebními materiály lze jistě mnohé ovlivnit. Co ale bude jinak, jsou náklady na vybudování něčeho, co je jen kabátkem městského prostoru. O účelnosti tohoto zařízení v této době lze však polemizovat. Kromě provozních nákladů, které dnes nikdo nedokáže propočítat, jde o celkové investiční zátěži zejména Ostravy v celé šíři všech záměrů. Za primátora Macury investice skokově narůstají. Přitom není nikde prezentováno, tedy pro veřejnost, co to znamená pro splácení dluhů, které takto vznikají. V dnešní době obřího nárůstu zadlužení státního rozpočtu a podobně u měst jeto poměrně velká drzost vůči občanům města. Těch se to také svým způsobem bude týkat. Mj. zdražováním služeb, dopravy, úklidu, odvozu odpadů, správních poplatků předepisovaných městem. Není tady něco hodně v nepořádku, Povýšené vystupování Macury vůči jiným politikům i občanům je varováním, že c čele města stojí někdo s velmi pochybným charakterem a zcela povadlou mravností. Kupodivu to zastupitelům nevadí. Nebo mlčí protože se bojí o sebe, své pozice nebo zdraví? Víme přece, jak dominující politici jednají. Po celou dobu lidské moderní civilizace. U tohoto primátora jsem s jist, že se nedá ničím zastavit. Doufám, že se bude jednou zpovídat jinde, o tom, co se tu roky děje za jeho vedení města, ne jen před zastupiteli, které ponížil na pouhé držáky mandátů.

2. 9. 2022 23:12:28

Re: Věcná novela nového stavebního zákona

Zaujalo mě tvrzení, že "vláda není schopná prosadit změny, které by posílily pravomoci obcí v oblasti územního plánování" a že je to vinou pořizovatelů. To je přece úplný nesmysl. Vždyť už dnes jsou to obce, které si vybírají pořizovatele a které schvalují každou fázi pořizovacího procesu. A jestli si stěžují na pořizovatele, tak je to stejné, jako by si majitel firmy stěžoval na zákon, když má problémy se svým zaměstnancem. Pokud mají smlouvu, tak ji mohou zrušit a vybrat si jiného. A pokud ji zrušit nemohou, tak je to jejich vina, že ji mají špatnou. Vždy to ale mají ve svých rukách. Nechápu, jaké pravomoci by chtěli posilovat. Pak je tu ale téma, které je v podmínkách státní správy těžko představitelná. Že by se různí pracovníci jednotlivých dotčených orgánů ke každému záměru dokázali ve stejnou dobu sejít a dohadovali se, kdo o kolik může ze svého zákona ustoupit? Žádný úředník si nedovolí říct, že nějakou část zákona není nutné dodržet. A ani organizačně to nemůže fungovat. Ty lidi přece neřeší jen společné záměry, nemusí mít stejnou pracovní dobu nebo pracovní úvazky - a pak tu jsou ještě nemoci a dovolené a když máte na úřadu pro některé agendy jednoho pracovníka, tak by stáli všichni. Nevěřím. že by to mohlo nějak efektivně fungovat, I když by se mi taková kolektivní práce líbila.

 
© 2007–2021 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz