Byt K

Byt K

Brno

(28. 1. 2020) Radek Sládeček

   
 
 
 
 

Byt K

Byt určený k pronájmu v novém bytovém komplexu se podařilo v rámci klientských změn díky vstřícnému přístupu architektů projektu, developera, realizační firmy i klienta upravit bez jakýchkoliv kompromisů. Původní dispozice s menší vstupní chodbou a samostatnou šatnou přístupnou z ložnice byla zjednodušena – do bytu se nyní vstupuje přes prostornou vstupní halu s vestavěnými skříněmi. Hlavním záměrem bylo pocitově propojit celý byt to spojeného celku. Koupelna včetně navazujících vysokých skříní kuchyňské linky je tak obložena spárovkou a působí jako materiálově odlišný prvek/hmota vložená do spojitého prostoru bytu. Celý byt také propojuje jednotný strop z pohledového betonu. Koupelna je přirozeně osvětlena podstropním nadsvětlíkem – tento prvek umocňuje propojení pohledového stropu. U nábytku jsme kombinovali bílé svislé plochy a vodorovné plochy z dubové spárovky. Na podlaze je shodný materiál i formát dubových lamel, celý prostor je tak materiálově maximálně sjednocen.

Autorská zpráva
Foto: Jaroslav Hejzlar

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Interiéry/design

Dokončení

2018

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz