Byt K

Byt K

Hodonín

(31. 3. 2020) Ateliér GRAU

   
 
 
 
 

Byt K

Byt v Hodoníně vznikl spojením dvou menších bytů ještě před začátkem stavby bytového domu, měli jsme proto možnost už v návrhu dispozici upravit tak, aby splňovala požadavky mladé, rozrůstající se rodiny. Půdorys jsme otevřeli, definovali jsme prostor obytné kuchyně, která plynule přechází do obývacího pokoje. Od traktu ložnic je oddělená vloženou stěnou s ořechovou dýhou, která v sobě ukrývá úložné a servisní prostory (WC + šatník). V celém bytě je kromě ložnic dlažba z travertinu, formátovaná přesně podle rozměrů místností. Travertin jsme použili také v hlavní koupelně, kde tvoří i obklad stěn. Barevnost interiéru byla postavená na poctivé materialitě základních prvků: bílá barva, ořechová dýha a travertin.

Autorská zpráva
Foto: Nora a Jakub Čaprnka

 
Autoři: Filip Marčák, Andrej Olah, Peter Olah
Plocha: 127 m2

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Interiéry/design

Dokončení

2017

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz