Byt Praha-Jinonice

Byt Praha-Jinonice

Praha - Jinonice

(20. 1. 2020) Radek Sládeček

   
 
 
 
 

Byt Praha-Jinonice

Majitelé malého bytu žijí dlouhodobě v zahraničí, proto si ho přáli upravit a zařídit pro přechodné užívání. Původní dispozice 1+1 je změněna na 2+kk, příčky byly vybourány a celý prostor propojen do jednoho celku s vloženými hmotami koupelny a kuchyňské linky se skříněmi a knihovnou. Místnosti jsou oddělitelné posuvnými a výklopnými dveřmi, které jsou při běžném provozu skryté v obkladu. Hlavní pokoj se využívá jako kuchyň, jídelna, obývák a ložnice rodičů. Velkou část této náplně zajišťuje vestavěné pódium. Druhý pokoj slouží pro syna.
V celém bytě je jako sjednocující prvek použita masivní dubová podlaha, lamely shodného formátu se pak objevují i na dubové spárovce nábytku. Hmota koupelny a nika kuchyně byly obloženy ve žlutém laminu. Koupelna i hala jsou přirozeně osvětleny nadsvětlíky. Zrcadlový obklad u vstupu rozšiřuje úzkou vstupní chodbu. Ve zvýšeném pódiu je realizováno množství úložného prostoru včetně výsuvné televize.

Autorská zpráva
Foto: Jaroslav Hejzlar


Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Interiéry/design

Dokončení

2017

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz