Byt s pracovnou

Byt s pracovnou

(12. 1. 2017) No architects

   
 
 
 
 

Byt s pracovnou

Vzdělaní a podnikaví klienti potřebovali na určité životní období realizovat bydlení s dětmi v momentálně preferované lokalitě. Vhodný byt, jen několik desítek metrů od jejich každodenních cílů, se nacházel v klasickém panelovém domě s typizovanou dispozicí, která prodělala celkovou proměnu. Původní stavební program z dob centrálního hospodářství nepočítal s individuálními požadavky plynoucími z volného pracovního trhu. Částečně živit rodinu nebo řídit firmu z pracovny ve vlastním bytě byla na rýsovacích prknech normalizačních architektů sídlišť utopie. Jenže přesně takovou utopii naši klienti potřebovali. Výsledkem byla zásadní reorganizace provozu bytu a jí přizpůsobený interiér. Samozřejmostí je i samostatná šatna pro ložnici a takový dětský pokoj, aby se děti na stěhování do nového mohly těšit.

Autorská zpráva
Foto: Tomáš Brabec


Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Interiéry/design

Dokončení

2016

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2018 Business Media CZ, s. r. o.