Bytový projekt Slunečný vršek

Bytový projekt Slunečný vršek

(7. 5. 2014) Developerská společnost Orco Property Group vybrala v uplynulých dnech generálního dodavatele stavby další fáze projektu Slunečný vršek v Praze 10 Hostivaři. Areál je lemován ulicemi K Horkám a Doupovská a navazuje na stávající zástavbu. Budovy J, K a L se 151 byty postaví společnost Metrostav a.s., smlouvu o dílo podepsaly zúčastněné strany v úterý 15. dubna.

 
 
 
 

Bytový projekt Slunečný vršek

Developerská společnost Orco Property Group vybrala v uplynulých dnech generálního dodavatele stavby další fáze projektu Slunečný vršek v Praze 10 Hostivaři. Areál je lemován ulicemi K Horkám a Doupovská a navazuje na stávající zástavbu. Budovy J, K a L se 151 byty postaví společnost Metrostav a.s., smlouvu o dílo podepsaly zúčastněné strany v úterý 15. dubna.


Poslední etapa projektu zahrnuje celkem 5 domů, která nabídne více jak 231 bytových jednotek dispozic 1+kk až 4+kk a velikostech od 27-111m2. V první fázi budou realizovány domy J,K,L (celkem 151 bytů) a následně zbývající domy M,N (80 bytů). Část bytů v 1. NP domů K a L bude s vlastními předzahrádkami. V této části projektu budou realizovány i dva nebytové prostory a to v celém vstupním patře domu J mateřská školka s vlastním soukromým pozemkem a v domě L obecný komerční prostor jenž může sloužit např. jako kancelář, vzorkovna, firemní prodejna nebo jakákoli jiná provozovna nepotravinářského charakteru. Realizací těchto dvou prostor tak bude dokončena i celková vybavenost celého projektu Slunečný vršek jehož součástí je supermarket, lékárna, restaurace, kavárna, bazén a fitness, kadeřnictví a další služby. Parkování v projektu je řešeno dvěma způsoby. V ulicích kolmých na hlavní bulvár (Bratislavskou ulici) jsou situována veřejná parkovací stání jenž slouží převážně návštěvníkům této lokality. Vlastní parkování rezidentů je zajištěno pod všemi domy a to buď v jednom či dvou suterénech.

Bytový areál, který se nachází nedaleko vodní nádrže Hostivař, je stavěn v etapách:
I. fáze projektu – domy A,B,E,F – rok 2007.
II. fáze projektu  – domy C,D – rok 2008.
IIIa. fáze projektu – domy G,H,I – rok 2009,
IIIb. fáze projektu – domy J,K,L,M, N

Budovy J,K, L:
Zahájení stavby: 04/2014
Plánovaná kolaudace: 09-10/2015
Plánované zahájení předávání bytů: 12/2015

 

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Bytové domy

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz