Central Jablonec

Central Jablonec

(10. 10. 2016) Nové obchodně-společenské centrum v Jablonci. 

   
 
 
 
 

Central Jablonec

Stavba obchodně-společenského centra Central Jablonec je v plném proudu. První obchodní jednotky budou nájemcům předány již na konci roku. Samotné otevření centra se plánuje na jaro příštího roku.

Nové třípodlažní obchodní centrum Central Jablonec vzniká mezi ulicemi Generála Mrázka a Máchova na místě starého obchodního domu Jabloň, dvou parkovišť a tržnice. Nabídne 13 tisíc m2 obchodní plochy a téměř 70 obchodních jednotek. Nedílnou a důležitou součástí centra bude také podzemní parkoviště pro téměř 200 aut, které bude sloužit nejen pro návštěvníky obchodně-společenského centra, ale také pro ty, kteří přijedou do Jablonce za zábavou či za povinnostmi.
Developerem stavby je společnost Crestyl.

Prvotní návrhy centra připravila architektonická kancelář KRR architektura. Na tyto prvotní koncepce navázala kancelář Chapman Taylor.

Více informací najdete v brožuře společnosti Crestyl ZDE.
tisková zpráva, Stavbaweb

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Dokončení

2017

 
 
 
 
50.724833
15.169074
Central Jablonec

Central Jablonec

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz