CHYTRÉ BYDLENÍ BLV@Horní Měcholupy

CHYTRÉ BYDLENÍ BLV@Horní Měcholupy

(11. 12. 2015) Autorem projektu je Daniel Smitka.

   
 
 
 
 

CHYTRÉ BYDLENÍ BLV@Horní Měcholupy

Projekt CHYTRÉ BYDLENÍ BLV@Horní Měcholupy celkově nabídne 66 bytů. Jednotlivé byty budou ve velikosti od 1+kk do 4+kk. Většina z nich bude mít terasu, balkón nebo lodžii. Stavba bude zahájena v prvním čtvrtletí příštího roku a dokončena do poloviny roku 2017. K nastěhování bude bytový dům od příštího léta. Stavební práce zajistí dceřiná společnost Trigema Building.

CHYTRÉ BYDLENÍ BLV@Horní Měcholupy tvoří nový bytový dům ve stylovém oranžovo-šedém kabátu, jenž vychází z konceptu Chytré bydlení společnosti Trigema. Architektem projektu, který vyroste v ulici Bolevecká, je Daniel Smitka. Několik bytů je navrženo v chytrém provedení modulů. Dům tak nabídne možnost koupit si i více bytů, které lze podle potřeb propojovat, nebo naopak oddělovat. Součástí projektu je například také energetická náročnost budovy skupiny B a s tím spojené využití vhodných materiálů, výkonné rekuperační jednotky či možnost inteligentního ovládání vnitřních parametrů bytů.

Díky skutečnosti, že se projekt zařadil do kategorie Chytré bydlení Plus, nabízí také přípravu na elektrické ovládání žaluzií, přípravu pro videotelefon či dálkové odečty spotřeby energií. Developerem projektu je společnost Trigema Development.

Bytový dům vznikne na místě původní kotelny. Díky projektu CHYTRÉ BYDLENÍ BLV@Horní Měcholupy bude obnoven rezidenční charakter tohoto místa, aniž by byla okolní vilová a další zástavba rušena provozem nevzhledného objektu, jenž zde dlouhé roky stál.

Další informace naleznete na adrese www.bolevecka.cz.
tisková zpráva

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

20. 10. 2022 17:55:02

Re: Odborníci apelují na vládu: odložte projednávání novely stav...

Kromě toho, že se připojuji k této výzvě, upozorňuji na to, že velkým přičiněním pana Františka Lukla, tuším že z 13.1.2021 bylo z novely SZ vyloučeno to podstatné, co mělo být hlavním motorem zlepšení výkonnosti stavebních úřadů základního stupně a tedy i zkrácení doby trvání správního řizení. A to jistě víte, je vyjmutí těchto úřadů z gesce a působnosti místních, obecních a městských úřadů, tedy z vlivu starostů a z jejich rozhodování o personálním obsazení míst odborých pracovníků vč. určování jejich platů podle tabulek a jiného odměňování podle vlastního uvážení. Tedy z vlivu korupčního prostředí, které jednoznačně na mnoha radnicích trvale vládne. Tedy shrnu to takto: žádné změny (ani o 30% podle názoru paní Žanety Hadžič) v trvání správního řízení pro vydání povolení stavby nebo souhlasu s jejím umístěním ani náhodou nečekejme, když je již známo, že přes 3 tisíce pracovník stav.úřadů odejde do důchodu a 3 tisíce na jiná méně exponovaní místa, protože za takové mizerné platy si nebudou dále ničit zdraví, jak z novely SZ již nyní vyplývá. to jsou informace jak z MMR, tak z "terénu", kde se pohybuji již 50 let. Tedy bude chybět víc než 6000 odborníků (a nečekejme, že mladší náhradníci z jiných oborů budou vykazovat potřebné výsledky) a slučováním úřadů nebude ničeho dosaženo, spíše naopak přijdou další odchody těch opravdu zkušených lidí, o nichž si ministr Bartoš myslí, že jsou ti nejslabší. Jak úsměvný je jeho amatérský názor. Holt kozel je opět jednou zahradníkem a paní ing. Hadžič ho ještě podporuje. Tedy ona ví víc než pan ing., Bartoš, ale jen po právní stránce, o praxi v terénu přímo na úřadech ví zrovna tak málo, jako ministr.

6. 10. 2022 14:46:02

Re: Elysium spa

Paráda!

 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz