10. ročník Beton University je za námi!

Již 10. rokem jsme se mohli společně setkat na seminářích Beton University, vzdělávacích akcí pod vedením společnosti Českomoravský beton, a.s. Jarní semináře odstartovaly v Českých Budějovicích seminářem Konstrukce a betony pro jejich zhotovení I., který byl orientovaný na různé druhy betonu tak, jak je potřebují investoři, projektanti a zhotovitelé. V hlavním městě, v Praze, jsme představili nový seminář Architektura v betonu. Ten byl zaměřen na použití pohledových betonů v architektuře. Prezentována byla i filozofie přístupu architekta k jejich použití včetně příkladů úspěšných realizací z České republiky i ze zahraničí. Posluchači si mohli mimo jiné vyslechnout přednášku předního českého architekta a pedagoga prof. Ing. Mgr. akad. arch. Petra Hájka, který získal cenu Architekt roku 2018. Jarní blok jsme uzavřeli návštěvou Ostravy, kde si zájemci mohli vyslechnout přednášky na téma druhy betonu, specifikace betonu, zkoušení betonu či cementy pro masivní konstrukce.

Zahájení podzimních seminářů Beton University proběhlo v Hradci Králové. Dále jsme se vydali do Brna, které se pyšní nejvyšší účastí. Zde přednášející hovořili o realizacích z betonu, BIMTech Tools, ošetřování betonu a architektonických podlahách. Přednášky sklidily úspěch a přednášející byli doprovázeni zaslouženým potleskem. Poslední seminář pak proběhl v Plzni. Celkem se 10. ročníku zúčastnilo přes 700 posluchačů!

Již na jaře 2020 odstartuje nový seminář, který představíme během následujících týdnů na www.betonuniversity.cz. Skupina Českomoravský beton děkuje všem účastníkům seminářů Beton University a těšíme se na viděnou v příštím roce. Doufáme, že se v příštím, již 11. ročníku, sejdeme opět v hojném počtu.

Autor: skupina Českomoravský beton

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*