13. národní konference ČKLOP 2020

V souvislosti s vývojem situace ohledně šíření COVID-9 je 13. národní konference ČKLOP 2020 pro termín 30.4.2020 ZRUŠENA.
Téma konference včetně jednotlivých přednášek bude na základě rozhodnutí představenstva, které proběhlo dne 1.4.2020, přesunuto až na 14. ročník, a to na termín 31. 3. 2021.
Letošní platby za vstupenky a partnerství jednotlivých společností budou ze strany ČKLOP vraceny za základě dobropisů. ČKLOP bude postupně všechny kontaktovat během měsíce dubna 2020. 

___

Již rezervované vstupenky jsou nadále platné pro nový termín konference. Není třeba se nově registrovat.
V případě dotazů nás kontaktujte, prosím.
Děkujeme za trpělivost a věříme, že do 30.4.2020 bude situace kolem COVID-19 v ČR již pod kontrolou a konference tak bude moct být s klidem nás všech a v rámci našeho zdraví uskutečněna.
ČKLOP


KDY: 30. 4. 2020, 9.00-16.00
KDE: Cubex Centrum Praha, Na strži 2097/63, Praha 4 

Současné lehké obvodové pláště,
okna, dveře – zkušenosti z praxe 

13. národní konference ČKLOP je věnována výhradně praxi v oboru lehkých obvodových plášťů, oken a dveří, a to z různých úhlů pohledu. Proto letošní konference nese název Současné lehké obvodové pláště, okna, dveře – zkušenosti z praxe. Každá přednáška je věnována zkušenostem z praxe. Jednou z pohledu projektanta a jeho projektové dokumentace, podruhé z pohledu výrobce nebo zhotovitele stavby, potřetí z pohledu certifikační instituce. Současně jsou do programu zařazeny přednášky o nastupujících technologiích, jakou jsou sklovláknobetonové fasádní prvky nebo barevný potisk fasádních skel. Cílem konference je otevřeně hovořit o skutečné praxi na stavbách a otevírat nejen pozitivní, ale i negativní témata. Za tím účelem vystoupí jak čeští odborníci, tak i dva zahraniční hosté z ateliéru Zaha Hadid a ift Rosenheim. Odpolední panelová debata pak poskytne větší prostor na diskuzi a dotazy z pléna.

Program konference najdete na stránkách ČKLOP ZDE.
Registrace

Více informací najdete zde: www.cklop.cz/konference/2020
podle podkladů pořadatele

Doplněno 10. 3. 2020
v souvislosti se zákazem konání akcí s více než 100 účastníky bychom Vás chtěli informovat, že 13. národní konference ČKLOP zatím zrušena nebyla a zatím počítáme, že bude umožněno její konání. Do akce zbývá 16 dní a akce je již z 90% připravena. Rádi bychom tedy vyčkali, jak se bude situace vyvíjet.
Zatím pro vás všechny tedy konferenci chystáme dál a budeme rádi, pokud se situace kolem koronaviru zvládne „zkrotit“ a 13. národní konference ČKLOP bude uskutečněna.
Stále doufáme, že 26.3.2020 v Cubex Centru Praha na viděnou 🙂
ČKLOP

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*