3D/Math

Fotogalerie ke článku (6)

3D/Math - vzor Fibonacci

3D/Math - vzor Fibonacci

3D/Math - vzor Fourier

3D/Math - vzor Fourier

3D/Math - vzor Gauss

3D/Math - vzor Gauss

3D/Math - vzor Moire

3D/Math - vzor Moire

3D/Math - vzor Phyllotaxis

3D/Math - vzor Phyllotaxis

3D/Math - vzor Voronoi

3D/Math - vzor Voronoi
Celá fotogalerie (6)

Nová kolekce dekorativních panelů pro interiérové obklady z pevného povrchového materiálu DuPontâ?¢ Corian®.

Společnost DuPont uvádí na trh „3D" kolekci dekorativních panelů pro interiérové obklady z pevného povrchového materiálu DuPontâ?¢ Corian®, které se vyznačují důmyslně propracovanými a technicky vyspělými trojrozměrnými vzory. Dekorativní panely této kolekce DuPont najdou využití v řadě obytných i komerčních interiérů.

„3D" kolekce je vyrobena novou technologií, která umožňuje rychlou aplikaci důmyslných a složitých trojrozměrných vzorů v materiálu DuPontâ?¢ Corian®. Používá vyspělé softwarové nástroje pro geometrickou manipulaci spolu s univerzálními a vysoce efektivními tvarovacími postupy na bázi vysokotlaké komprese.

První ukázkou „3D" kolekce je matematická série „Math", předvádějící vysoce elegantní, překvapivé a kreativní trojrozměrné vzory, inspirované větami slavných matematiků a matematickými funkcemi.

Série „Math“ obsahuje šest různých modelů: Fibonacci, Gauss, Moirè, Fourier, Voronoi (všechny o délce 2400 mm a výšce 700 mm) a Phyllotaxis (700 mm x 700 mm), které jsou výsledkem společného tvůrčího úsilí pod vedením architekta Corrada Tibaldiho z DuPont Building Innovations, který jako externí designové poradce najal ing. Prof. Alessia Erioliho a architekta Andreu Graziana.

„3D" kolekce bude postupně zahrnovat další dekorativní řešení, která se vždy budou vyznačovat novátorskými trojrozměrnými vzory.

Použitá technologie dovoluje vytvářet z materiálu DuPontâ?¢ Corian® i vzory na objednávku podle konkrétních požadavků architektů, designérů, interiérových architektů a nábytkářských firem za poměrně krátkou dobu a s relativně nízkými náklady.

Další informace o „3D" kolekci a sérii „Math" najdete na internetových stránkách www.corian.com.

Zdroj: TZ DuPont, Happy Materials, 27.1. 2010

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*