7. ročník konference Dřevostavby v praxi

Konference Dřevostavby v praxi 7, kterou pořádá společnost Rigips, se koná 31.října -1.listopadu 2013 v hotelu Skalský dvůr, Lísek u Bystřice nad Pernštejnem.
Téma: Konstrukční řešení a stavební detaily
Letos bude na konferenci 22 odborných přednášek a 20 partnerských společností, které budou předvádět materiály, nástroje a produkty pro dřevostavbaře.


Na setkání profesionálů z oblasti dřevostaveb se dozvíte poslední trendy v oboru, získáte nové kontakty v oblasti technického poradenství, užitečné informace a rady, které budete moci hned použít v praxi, a budete mít čas i na neformální setkání a odpočinek.

Hlavním tématem letošní konference jsou konstrukční řešení a stavební detaily dřevostaveb.

Mezi přednášejícími jsou technici, projektanti a znalci z partnerských společností, které patří mezi zkušené výrobce a dodavatele materiálů, nástrojů a služeb pro dřevostavbaře. O své znalosti a zkušenosti se podělí také odborníci z Nadace dřevo pro život, Cechu klempířů a pokrývačů, katedry konstrukcí pozemních staveb ČVUT, Univerzitního centra energeticky efektivních budov, VVÚD a Mendelovy univerzity.

Dvoudenní konference bude obsahovat 22 přednášek o současných možnostech, problémech a trendech při výstavbě. Dozvíte se informace o technologických i produktových novinkách, nových možnostech použití konstrukčních desek RigiStabil, změnách v legislativě, postupech pro získání dotací a o přípravě projektu pro program Nová zelená úsporám. Dále bude prezentováno správné a chybné řešení střešních plášťů a tesařských konstrukcí, převádění projektových detailů do stavební praxe realizačních firem a rovněž budete seznámeni se závěry nových akustických, požárních a statických zkoušek konstrukcí, novými způsoby ochrany dřeva, argumentacemi pro používání kvalitních stavebních materiálů a mnoho jiného.

Všichni mluvčí mají dlouholeté praktické zkušenosti v oblasti dřevostaveb a podělí se s vámi o své znalosti, upozorní na chybná stavební a technická řešení a nabídnou praktická doporučení pro správné řešení technických detailů, projektů a postupů.

Rezervujete si čas a od října se registrujte na www.rigips.cz. Pokud chcete zaslat pozvánku s programem, pošlete email na cz.konference@saint-gobain.com.
Konference je zařazena do projektu celoživotního vzdělávání ČKAIT (2 kreditní body).

Účastnický poplatek 1 600 Kč + 21 % DPH, celkem 1 936 Kč / 1 osoba. Občerstvení a ubytování je zajištěno v rámci poplatku. 
Uzávěrka přihlášek bude dne 21. 10. 2013.

Kontakt: Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Rigips, Počernická 272/96,
193 00 Praha 10, tel. 296 411 777, e-mail: cz.konference@saint-gobain.com, www.rigips.cz
tisková zpráva

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*